22May2019

ДЕЛЕГАЦІЯ UWB ЗНОВУ У ВНТУ

  • PDF

2 жовтня делегація Університету Західної Богемії (University of West Bohemia) з Чеської республіки відвідала Вінницький національний технічний університет.

Західно-чеський університет виник в 1991 році в результаті об'єднання Університету машинобудування та електротехніки з педагогічним факультетом. Нині складається з 8 факультетів і однієї університетської установи. Пропонує абітурієнтам навчання в таких галузях як: техніка, гуманітарні науки, юриспруденція, педагогіка і художні дисципліни.

Це вже другий приїзд чеських викладачів та науковців UWB до нашого університету.

Під час візиту викладачі з Чехії: завідувач кафедри енергетичної інженерії факультету машинобудування чеського університету, заступник декана, проф. Ян Здебор, завідувач кафедри енергетичної інженерії, професор Ярослав Сінач та викладач Тетяна Томашкова прочитали лекції українською, англійською та російською мовами.

Під час лекції викладачі з UWB ознайомили студенті ВНТУ з особливостями контейнерів для зберігання відпрацьованого ядерного палива та радіоактивних відходів, з сенсорами системи керування та захисту ядерних реакторів, з сучасними паровими швидкісними турбінами, з розвитком енергетики в Чехії та з науковими розробками факультету машинобудування Чеського університету.

 З чеськими колегами зустрічались професори Василь Леонтьєв, Петро Лежнюк, Станіслав Ткаченко та доценти Олександр Рубаненко, Олександр Петров й інші викладачі ВНТУ.

 

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction