22May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

BEST Training Week у ВНТУ

  • PDF

24-28 вересня у Вінницькому національному технічному університеті студентська організація BEST — Board of European Students of Technology провела тиждень тренінгів для молоді Вінниці.

BEST Training Week — це тижневий проект, який передбачає безкоштовні тренінги від відомих, успішних та цікавих людей нашого міста. Тут кожен зміг знайти щось цікаве для себе, адже в програмі була представлена найрізноманітніша тематика: від психології до прогресивних технологій.

Спікери пояснювали тонкощі створення резюме та його особливості, розповідали дивовижні історії успіху реальних людей, охочі могли попрактикуватись у виступі на публіці й загалом поправлятися в освоєнні нових навичок.

Мета проекту — розвиток молодого покоління Вінниці.

Зорганізували захід студенти-учасники локального осередку організації BEST — BEST Vinnitsya, що діє на базі ВНТУ. Силами команди організаторів вдалося провести цікавий та корисний захід. У тренінгових аудиторіях панувала дружня та весела атмосфера.

Організатори мають безліч позитивних відгуків від учасників та спікерів заходу.

Захід проводився в осередку вперше, тому без всебічної підтримки його успіх був би сумнівним.

Насамперед організатори вдячні локальному осередку BEST Lviv за консультацію з концепту та безпосередньо всіх етапів підготовки.

Величезну підтримку заходу забезпечила головна рада осередку. Її члени особисто консультували кожного учасника команди з його задач. Величезна допомога була і від решти членів осередку, які приходили на тренінги, або допомагали на підготовчих чи завершальних етапах кожного дня тренігів.

Кожен учасник BEST Training Week отримав сертифікат.

Чекаймо продовження тренінг-марафону наступного року!

Найбільше читають

 left direction
 right direction