22May2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ЧЕМНИЙ ROBOTINO, МІНІ-БОТИ, НЕВТОМНИЙ 3D-ПРИНТЕР ВІДКРИЛИ НОВИЙ СЕЗОН КРЕАТИВУ НА КАФЕДРІ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

  • PDF

Цікаво та пізнавально розпочався День ВНТУ для студентів кафедри КН. У лекційній залі №12 відбулось відкриття нового сезону кафедрального гуртка робототехніки із презентацією напрацювань та досягнень студентів кафедри.

Старші. викладачі Сергій Барабан та Володимир Озеранський спершу ознайомили усіх присутніх (хто ще не був знайомий досі))) із маленьким другом кафедри та колегою "КН-чиком" — мобільним роботом Robotino від відомої компанії Festo Didactic.

«КН-чик бере активну участь як в науково-практичних експериментах, так і в профорієнтаційних заходах кафедри. Порадував усіх присутніх КН-чик і цього разу, жваво ганяючи підлогою лекційної аудиторії та віртуозно оминаючи усі перешкоди й перепони — пороги, стіни й ноги захоплених споглядальників. КН-чик у нас чемний!» — каже завідувач кафедри КН, доктор технічних наук, професор Андрій Яровий.

Цікавинкою для студентів стало представлення міні-ботів — маленьких роботів, що керуються із смартфону (кожен охочий міг спробувати покерувати сам).

Значний інтерес викликав і 3D-принтер, зібраний власноруч студентом 4-го курсу кафедри КН Дмитром Пантелюком. Принтер невтомно видруковував 3D-моделі протягом усієї презентації.

Розважала громаду кафедри також і розробка студента 2-го курсу Романа Гульчака. Роман зібрав на платі Arduino портативну світломузичну установку.

Після кулуарних кафедральних дійств студенти кафедри КН взяли активну участь в університетських феєричних подіях, адже цьогоріч дійсно було вражаюче і незабутнє свято.

Найбільше читають

 left direction
 right direction