22May2019

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ-2018 З ПРОГУЛЯНКОЮ ФЕРМЕРА І ЗАКИДАННЯМ КОЛОДИ

  • PDF

Напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покровb Пресвятої Богородиці на спортивних майданчиках ВНТУ, управлінням фізичної культури облдержадміністрації та Вінницьким обласним центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх», проводився студентський спортивний захід «Козацькі забави».

«Забавлялись» 8 збірних команд навчальних закладів Вінниці.

Склад команди — 5 осіб (3 юнаки та 2 дівчини).

ВНТУ представляли студенти:

Попенко Євген (ФБТЕГП,БМ-15),
Липитан Роман (ФКСА,АВ-15),
Стойко Артем (ФІТКІ,1БС-17),
Наконечна Альона (ФІРЕН,БМА-17мі)
та Сівак Анастасія (ФМІБ,КІН-17мі).

У програму змагань входили силові конкурси для юнаків:

«прогулянка фермера», «закинь колоду», «буксирування колеса» та перетягування канату, змагання на влучність (стрільба по мішенях з пейнтбольної гвинтівки).

Для дівчат: вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки» та «смуга перешкод».

В індивідуальних видах програми: Наконечна Альона (вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки») і Попенко Євген («закинь колоду») стали переможцями змагань, а Стойко Артем («буксирування колеса») і Сівак Анастасія («смуга перешкод ») посіли друге місце.

У перетягування канату наша команда впевнено перемогла команди ВМК (медколедж) та ДонНУ , але у фіналі поступилася команді ВДПУ (педуніверситет).

Збірна команда ВНТУ посіла загальнокомандне друге місце, поступившись козакам та козачкам з педуніверситету та була нагороджена срібними медалями, дипломами та пам’ятними призами від Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

Третє місце зайняла команда кооперативного інституту.

Доцент кафедри фізвиховання ВНТУ, очільник Спортивного клубу ВНТУ Володимир Тихонов

Найбільше читають

 left direction
 right direction