19September2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

УВОСЬМЕ У ВНТУ СЬОГОДНІ СТАРТУВАВ ПІВФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ ЗІ СПОРТИВНОГО ПРОГРАМУВАННЯ

  • PDF

У Вінницькому національному технічному університеті змагаються за право участі у світовому фіналі студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС 48 команд.

Нині, як і зазвичай, цей світовий напівфінал південно-східної Європи (SEERC) відбувається паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія)

У ВНТУ змагаються 43 українських і 5 турецьких команд. Паралельно на іншому майданчику задіяні ще 8 країн південно-східної Європи — Кіпр, Сербія, Болгарія, Македонія, Румунія, Молдова, Словенія, Боснія і Герцоговина.

Українські команди є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.

Насамперед учасників півфіналу привітав ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:

«Варто побажати перемоги! Але ви усі вже є переможцями! Тож, зичу результативності і особистих життєвих перемог! І налаштування на розв’язання максимальної кількості задач!»

Представник компанії Huаwèi, котра з цього року буде ICPC Europe sponsor, Лю Ся Ху привітавши учасників змагань, потому майже одразу ж провів презентацію своєї корпорації.

Щорічно Huawei інвестує у дослідження та розробки не менш 10 % від об'єму підписаних контрактів і є одним з лідерів серед компаній світу за кількістю заявок на отримання патентів. До того ж Huawei є одним із найпотужніших роботодавців для китайських студентів технічних спеціальностей за версією Linkedin.

Сьогодні, 19 жовтня уже відбувся пробний пробний тур.

Завтра — з 10.00 до 15.00 основний тур.

URLWeb-сайту півфіналу: http://www.acm.ro  
URL українського сайту півфіналу:http://www.vntu.edu.ua/uk/acm.html

Найбільше читають

 left direction
 right direction