25August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОЛОДІЖНОЇ НАУКИ ВНТУ НА ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ РАДИ ПРОРЕКТОРІВ ЗВО МОН УКРАЇНИ

  • PDF

Розповідаючи про наукові досягнення ВНТУ, проректор з наукової роботи вишу Сергій Павлов акцентував саме на результатах молодіжної науки та підтримці молодих науковців університету.

2 листопада у ВНТУ відбулось засідання Президії Ради проректорів з наукової роботи закладів вищої освіти та директорів наукових установ Міністерства освіти і науки України.

В рамках засідання відбулася презентація університету «Наукова діяльність Вінницького національного технічного університету. Молодь – рушійна сила розвитку та наукового прогресу України».

В презентації наукових досягнень ВНТУ проректор з наукової роботи Сергій Павлов перш за все зробив наголос саме на результати молодіжної науки та підтримки молодих науковців університету.

На X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» ВНТУ нагороджено Дипломом – Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

За високі показники за 2018 рік у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій, а також Дипломом виставки «За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти».

Професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк дав інформацію про перемоги студентів університету на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну.

У лютому 2018 року відбулася церемонія реєстрації рекорду України ВНТУ в категорії «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення українців» за найбільшу кількість перемог на міжнародних конкурсах з комп’ютерної графіки та веб-дизайну.

Далі про роботу Вінницьких студентських відділень оптичних товариств OSA та SPIE ВНТУ доповів Президент OSA студент факультету комп’ютерних систем та автоматики Володимир Павлов.

Ці товариства вже 18 років плідно працюють в університеті щодо налагодження зв’язків між вченими всієї планети; спільний пошуку вирішення проблем оптоінформатики та оптичних елементів, проведення просвітницької роботи.

Цікаву презентацію щодо роботи студентського товариства «Enactus-VNTU» зробив заступник голови чаптера, студент факультету менеджменту Сергій Шаталюк. Результат — перемога на національних змаганнях 6 липня 2018 року та успішний виступ команди в Enactus World Cup в жовтні цього року в Кремнієвій Долині, Каліфорнія.

Про досвід роботи стартап школи «Sikorsky Challenge» в місті Вінниця на базі ВНТУ розповів координатор цього руху в університеті доцент Костянтин Коваль. В рамках різноманітних заходів розвитку старап-руху представники місцевої влади, бізнесу, молоді науковці, студенти та міжнародні експерти представляють свої ідеї та пропозиції щодо реалізації локального прориву у напрямках інноваційного підприємства та розвитку освітніх ініціатив.

На завершення про результати Науково-дослідного виробничого центру машинобудування та транспорту та Науково-навчального центру розвитку і підтримки технічного забезпечення Збройних Сил України ВНТУ дав інформацію доцент кафедри галузевого машинобудування Андрій Слабкий. Сьогодні завдяки цим Центрам низка розробок науковців вже використовується з зонах бойових дій. Фінансово проект підтримує Вінницька обласна державна адміністрація та Вінницька міська рада.

Найбільше читають

 left direction
 right direction