25August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

«ВІННИЧЧИНА: ВИКЛИКИ ТА ОПЕРАЦІЙНІ ЦІЛІ РОЗВИТКУ»

  • PDF

Таку лекцію сьогодні прочитав студентам Вінницького національного технічного університету голова обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук Валерій Коровій

 На лекції біли присутні ректор ВНТУ Володимир Грабко, проректор з наукової роботи Сергій Павлов, заступник проректора з наукової роботи, начальник науково-дослiдної частини Володимир Богачук.

Очільник регіону відзначив високий рівень наукових розробок вчених ВНТУ. Тому керівництво області переймається розвитком потенціалу технічного університету.

Валерій Коровій наголосив, що нині Вінниччина гостро потребує кваліфікованих кадрів. Особливо інженерних. Тому особлива надія на вихованців ВНТУ.

Рейтинг агентства «Regional Doing Business.2018» визначив Вінницьку область як найкомфортніший регіон для ведення бізнесу в Україні.

Динаміка розвитку регіону за останні три роки оптимістична. На теренах області створюються сучасні потужні підприємства.

Валерій Коровій акцентує: «До ключових цілей, які вже розпочали втілювати в області, належить диверсифікація структури економіки Вінниччини, що також сприятиме збільшенню нових виробництв з високою питомою вагою доданої вартості та вплине на створення нових робочих місць. Також важливим завданням є зменшення питомої ваги сировини в експорті товарів».

Приміром, поблизу Гнівані збудують надпотужний завод з поглибленої переробки зерна кукурудзи, що надасть змогу створити тисячу робочих місць, а також науковий кластер об’єкта. Саме через мультиплікатор великий обсяг роботи матимуть суміжні компанії, наприклад, у питаннях логістики та надання послуг.

Нині в області спостерігається ріст капітальних інвестицій на 47%, причому більше половини з них залучено до сфери аграрного бізнесу. Також важливим показником для регіону є зріст експорту на 64%. Між іншим, експорт до країн Європейського Союзу зріс на 88%.

Керівництво області докладає максимум зусиль, аби регіону позбутися турбулентності на ринку праці. Аби вінничани могли заробляти гідну зарплатню вдома, а не змушені були їхати на заробітки в Польщу чи інші країни Європи.

«Українці мають багато позитивних рис. Одна з найцінніших — ми уміємо швидко опановувати нові знання, уміємо швидко вчитися».

У сучасному світі стрімких змін це є неабиякою конкурентною перевагою.

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction