25August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ІННОВАЦІЙНИЙ ХАБ ІЗ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ БУДЕ СТВОРЕНО У ВНТУ

  • PDF

Загалом у нашій державі їх має бути 6. Народний депутат України, кандидат економічних наук Олександр Домбровський, який нині є в.о. голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, пропонує перший створити в його альма-матер — Вінницькому національному технічному університеті.

Днями Олександр Домбровський завітав до свого вишу разом із фахівцями профільного комітету та керівником німецького фонду GIZ паном Джорджем Крістодореску.

Парламентарій зініціював зустріч зі студентами-енергетиками, аби почути їхню думку щодо того, яким має бути цей хаб енергетично-інформаційних технологій.

«Через рік-два студентам треба буде вийти за стіни вишу і знайти своє місце у цьому світі. Я не закликаю вас добре вчитися, не прогулювати лекції, шукати роботу із гідною зарплатнею вже зараз. Це дуже важливо, але це ви знаєте й так. Ми прийшли з ідеєю створити на базі ВНТУ інноваційний технологічний хаб — центр з сучасних енергетичних енергоефективних технологій», — сказав Олександр Георгійович.

Звісно, ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко з вдячністю прийняв пропозицію.

Юним фахівцям-енергетикам ідея теж видалась цікавою.

Джордж Крістодореску:

«Сьогодні мій перший візит до Вінниці. Я дуже радий, що він проходить у спілкуванні зі студентами-енергетиками. Ідея створити у вашому університеті хаб почалася з нашої дискусії в Києві. Ми впевнені, що майбутнє України, як і будь-якої іншої країни, залежить від можливості розвивати інновації, а кращого місця для розвитку інновацій, для досліджень, аніж університет, де вчаться креативні студенти, годі й уявити».

Фонд GIZ фінансує енергетичні програми в Україні, інвестує в енергоефективність та відновлювальну енергетику. Пан Джордж Крістодореску переконаний — Україна стає усе більш «зеленою» щодо використання енергії.

А Олександр Домбровський пообіцяв всіляко сприяти створенню в університеті інноваційного хабу.

Найбільше читають

 left direction
 right direction