19August2019

СТУДЕНТКА ВНТУ СТАЖУВАЛАСЬ У НІМЕЧЧИНІ

  • PDF

Третьокурсниця Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля спеціальності "технології захисту навколишнього середовища" Вікторія Шабанова повернулась зі стажування в лабораторії компанії Obsthof BrändlinНімеччина.

Віка впродовж місяця перебувала в двох німецьких містах — Efringen-Kirchen і Stuttgart.

У Штутгарді мала кілька лекцій в тамтешньому університеті. Лекції читались англійською, а власне стажування потребувало знання німецької.

«У Німеччині фах еколога дуже популярний і престижний. В Україні не зовсім так. У тамтешніх лабораторіях надсучасне обладнання. Цікаво, що в Німеччині громадяни платять не лише за вивіз сміття, а й за його переробку. І взагалі екологічна свідомість пересічного німця дуже висока», — розповідає дівчина.

Під час практики Вікторія мала змогу повчитися та попрацювати на підприємстві в нових, незвичних і цікавих умовах, із використанням сучасного обладнання та новинок техніки, розширила свій світогляд, познайомитися з культурою, побутом та звичаями німців.

Вікторія мала змогу порівняти екологічність методів господарювання в Україні та за кордоном, отримати новий безцінний практичний досвід роботи в іноземній компанії. Після повернення в Україну Вікторія планує використати найкорисніші результати у своїй подальшій професійній діяльності.

Найбільше читають

 left direction
 right direction