25August2019

СТУДЕНТИ–ЕНЕРГЕТИКИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД ВП «ПЗЕС»

  • PDF

Студентів та викладачів кафедри електричних станцій та систем ВНТУ запросили на День ВП «Південно-Західна електроенергетична система».

 Очолює ПЗЕС випускник ВНТУ Ростислав Михайлюк. Закінчили виш і директори Євген Дідіченко, Юрій Плюшко, Євгеній Навроцький.

У ВП «Південно-Західна електроенергетична система» відбувся «День ПЗЕС». Нещодавно Державному підприємству «НЕК «Укренерго» виповнилось двадцять років.

Це енергетична компанія з функціями оперативно-технологічного управління Об’єднаною енергосистемою України (ОЕС) та передачі електроенергії магістральними електромережами від генерації до регіональних електромереж енергопостачальних компаній (обленерго).У складі Компанії функціонує 8 регіональних електроенергетичних систем. Однією з них є Південно-Західна електроенергетична система ПЗЕС, що охоплює територію Вінницької, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської областей України.

Основні відділи, які здійснюють управління режимами, займаються підготовкою виробництва та експлуатацією обладнання ПЗЕС, знаходяться у м. Вінниця.

Вінницький національний технічний університет багато років готує кадри з вищою освітою для ПЗЕС. Випускники ВНТУ очолювали та керують ПЗЕС в наш час. Серед таких випускників технічний директор Михайлюк Ростислав Іванович, директори Дідіченко Євген Святославович, Плюшко Юрій Петрович, Навроцький Євгеній Миколайович. 

На «День ПЗЕС» були запрошені студенти ВНТУ та викладачі кафедри електричних станції та систем ВНТУ: професори Лежнюк Петро Дем’янович та Кулик Володимир Володимирович, доцент Рубаненко О. Є. та старші викладачі Вишневський С. Я. та Гунько І. О. Під час зустрічі з директором технічним Михайлюком Ростиславом Івановичем та з ветеранами ПЗЕС, заслуженими енергетиками України Гуменюком Олександром Івановичем та Навроцьким Євгенієм Миколайович студенти дізнались про становлення, завдання ПЗЕС, про умови праці, підвищення кваліфікації, соціальний пакет та працевлаштування в ПЗЕС. Змістовні екскурсії, проведені у відділах ПЗЕС та на підстанції «Вінницька 750» підтвердили актуальність та правильність вибору спеціальності.

В своїй доповіді перед студентами та працівниками ПЗЕС завідувач кафедри електричних станцій та систем, д.т.н., професор Лежнюк П.Д. звернув увагу на особливості навчання майбутніх фахівців-електриків у ВНТУ, розповів про проблеми кадрового забезпечення енергетичної галузі України висококваліфікованими співробітниками.

З нагоди 20 річчя ПЗЕС всі присутні студенти та викладачі ВНТУ отримали подарунки.

 

Дивіться Сюжет про подію на телеканалі  ВІТА 

 

Найбільше читають

 left direction
 right direction