01April2020

БОРОТЬБА НЕ ЗА ЖИТТЯ, А ЗА 10 ДНІВ В ІТАЛІЇ!

  • PDF

26 листопада о 10-й годині стартує EBEC Vinnytsia 2018. Де? У ВНТУ!

BEST Vinnytsia знову проводить інженерні змагання, і цього року вони будуть представлені у новому стилі. Новачки, які ще не розуміють, що це таке і як з цим працювати - у жодному разі не прогавте можливість відвідати змагання.

Насамперед слід заповнити анкету за посиланням

Можливо, саме ваша ідея зможе вирішити проблеми, які заважають мільйонам людей.

EBEC – це змагання між студентами технічних університетів Європи, започаткувала їх організація BEST (Board of European Students of Technology) в 2002 році.

Ціль змагань – відкрити потенціал інженера в кожному, дати можливість студентам проявити свою креативність та нестандартне мислення.

Візія – просування інженерної думки в Україні шляхом створення сприятливих умов для її виникнення і розвитку.

Категорії змагань:

Team Design – це практичне вирішення задачі. Основна мета якої — створення пристрою з обмежених ресурсів, котрий буде відповідати певним характеристикам. У даній категорії ти матимеш змогу показати свої конструкторські та інженерні знання. Прикладом виконаного завдання може бути: смарт годинник, катапульта чи радіокерована машина-всюдихід.

Case Study – це комплексний аналіз економічної, соціальної або бізнес-ситуації і пошук найбільш ефективних варіантів її вирішення. Виходячи із заданого завдання, команди розробляють план дій, необхідних для досягнення найкращого результату. Кожна команда проводить презентацію свого рішення, яке оцінюють судді. Прикладом такого завдання може бути теоретичне переселення людей на іншу планету, розробка нового стартапу чи створення розумного еко-будинку.

EBEC Local

Зареєструвавшись свою команду за посиланням, ти отримуєш можливість прийняти участь в локальному етапі EBEC, тобто поборотись за перемогу з такими ж розумниками з твого університету. Команда-переможець даного етапу відправляється на національний етап EBEC.

EBEC Ukraine

Тут ти і твоя молода команда уже можете позмагатись з переможцями EBEC Local зі ще трьох міст України: Києва, Львова та Запоріжжя. Це буде боротьба не за життя, а за 10 днів в Італії та можливість представити свій проект на рівні Європи.

EBEC Final

Це кінцевий етап EBEC, який пройде в місті Турин (Італія). Саме там 120 команд із 34 країн Європи боротимуться за титул "Найкращий Інженер Європи".

Ти обов’язково будеш серед них та привезеш до Вінниці кубок. Скоріше подавай заявку, Італія чекає на тебе.

Buona fortuna!

Детальніше за посиланням

Найбільше читають

 left direction
 right direction