25August2019

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ЕСС ВНТУ ЗУСТРІЛИСЬ З АБІТУРІЄНТАМИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКА

  • PDF

Викладачі кафедри електричних станцій та систем ВНТУ — кандидат технічних наук, доцент Владислав Лесько та кандидат технічних наук, старший викладач Ірина Гунько відвідали місто Южноукраїнськ, аби зустрітись і поспілкуватись зі школярами тамтешніх шкіл та учнями професійного ліцею.

Понад 500 учням молоді викладачі інформативно розповіли про Вінницький національний технічний університет, зокрема про свій факультет електроенергетики та електромеханіки. Детально відповідали на питання щодо особливостей нинішньої вступної кампанії. Майбутніх абітурієнтів цікавили умови навчання, освітні програми, оснащеність лабораторій. Були питання і про видатних випускників.

Учні отримали роздатковий матеріал з інформацією про ВНТУ.

 Владислав Лесько та Ірина Гунько щиро вдячні Мосяєвій Аллі Володимирівні – провідному інженеру управління кадрами ВП "Южно-Українська АЕС" ДП НАЕК “Енергоатом”, заступнику директора з навчально-виховної роботи державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» Куришко Ганні Василівні,викладацьким колективам шкіл та ліцею м. Южноукраїнськ за організацію, участь та надану можливість зустрічей з учнями.

Найбільше читають

 left direction
 right direction