17February2020

МАЙСТЕРНЯ ДОБРОТИ

  • PDF

Саме таку назву має 237 художня виставка, яка відкрилася в Культурно-мистецькому і просвітницькому Центрі ВНТУ — КМПЦ ВНТУ.

На виставці демонструються вироби рукоділля членів клубу «Майстерня доброти», якій функціонує в нашому університеті.

На презентації виставки були присутні не тільки ті хто створює красу, а також і ті, хто здатен сприймати красу і вшановувати її майстрів.

Автори представлених робіт, створюючи таке рукотворне диво, розширюють простір добра, взаєморозуміння і врешті-решт щастя, тому не випадковою є і назва експозиції.

Кожна робота унікальна і неповторна. Коли заходиш до цієї зали, зразу ж відчуваєш якісь внутрішній спокій, гармонію, навіть умиротворення.

Ініціатором цієї виставки, а також керівником клубу рукоділля, є інженер факультету комп’ютерних систем і автоматики Віра Георгіївна Ящук.

Її роботи — в’язання гачком, сніжинки, янголята, серветки та в’язані кульки зразу ж привертають до себе увагу. Цікавими є також її макраме в співавторстві з Оленою Осинською, які мають назву «Ловці снів».

Тут також представлені роботи Надії Андрушкової в техніці «фунтик», а також темарі, батик та крапковий розпис.

Привертають увагу також вишивки Людмили Буковської (хрестиком) та Марії Івацької – вишивка бісером.

Надія Степашко представила в’язання в техніці амігурумі.

Вікторія Гончарук демонструє скрапбукінг.

Цікавим також є в’язання Віри Баланчук.

Але найбільш захоплюючими з точки зору розмаїття технік, матеріалів та тематики представлених виробів – є роботи нашої колишньої співробітниці Євгенії Лученко. Серед її робіт не тільки предмети в’язані гачком, але і іграшки з плюшевої пряжі, сумки із трикотажної пряжі, плетення з газетних трубочок, роботи з каміння та інше.

Завдячуючи всім майстриням за їх винахідливість, креативність, любов до незвичайного в рукоділлі хочеться побажати їм і надалі творчого натхнення, здоров’я і вдячної любові глядачів.

Також варто подякувати співробітникам КМПЦ Світлані Федорівні Воловодюк (заступник директора КМПЦ) та Людмилі Ростиславівні Мишанській (дизайнер КМПЦ), які завжди професійно і з великим смаком оформлюють будь які виставки і експозиції у нашому Культурно-мистецькому Центрі.

Тамара БУЯЛЬСЬКА,
директор КМПЦ,
заслужений працівник народної освіти України,
професор

Фотогалерея   Художня виставка клубу рукоділля "Майстерня доброти"

Найбільше читають

 left direction
 right direction