19February2020

«МИ У МАМИ ІНЖЕНЕРИ» І ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ!

  • PDF

Днями у Вінницькому національному технічному університеті відбулися інженерно-технічні змагання EBEC, які щорічно проводяться майже в сотні університетів Європи під егідою BEST.

Нині у конкурсі взяли 84 студенти — 21 команда по 4 особи.

«Загалом ці інженерні змагання мають трирівневу структуру: спершу локальний тур (задіяні близько 90 університетів Європи), потім його переможці їдуть на національний тур (їх усього 15). А вже переможці цього рівня їдуть на фінал, який цьогоріч проходитиме в Турині, Італія», — розповідає Олександр Якімцев, президент локальної групи BEST Vinnitsya.

У ВНТУ EBEC проходив у двох категоріях:

1) Team Design – це практичне вирішення задачі. Основна мета — створення пристрою з обмежених ресурсів, котрий буде відповідати певним характеристикам.

У даній категорії учасники мали змогу показати свої конструкторські та інженерні знання.

2) Case Study – це комплексний аналіз економічної, соціальної або бізнес-ситуації та пошук найбільш ефективних варіантів її вирішення.

Виходячи із заданого завдання, команди розробляють план дій, необхідних для досягнення найкращого результату. Потому кожна команда проводить презентацію свого рішення, яке оцінюють судді.

Змагання тривали цілий тиждень! Учасники по декілька годин на день проводили за розробкою власного пристрою або плану дій, який би був корисний у сучасному світові.

До участі долучилась величезна кількість учасників, але складні завдання дали змогу відібрати найкращі команди у обох категоріях.

Отож, призові місця у категорії Team Design посіли:

1 місце — «Ми у мами інженери». Це переможці минулорічного відбору, торік хлопці взяли участь у Національному етапі змагань.

2 місце — Team A,

3 місце — Galyorka Team,

4 місце — Motus v3.0,

5 місце — Proton.

А ось і команди-переможці у категорії Case Study:

1 місце – Relativstud,

2 місце — ULTRA-brains,

3 місце — Avengers,

4 місце — “Avengers”,

5 місце — Аб-ло-м.

Ми бажаємо командам творчої наснаги і натхнення та чекаємо їх на Національному етапі змагань, який також буде проходити у Вінниці.

Найбільше читають

 left direction
 right direction