19September2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

НТСА ВНТУ МАЄ НОВОГО КЕРІВНИКА

  • PDF

Наукове товариство студентів та аспірантів Вінницького національного технічного університету відтепер очолює Діана Гладка, магістрантка факультету менеджменту та інформаційної безпеки, кафедри фінансів на інноваційного менеджменту

У свій час Ерік Хоффер казав: «Той, хто припиняє навчатися, готується жити у світі, якого не існує». 

Вчитися доводиться впродовж усього життя: спочатку виводити літери та формулювати прості речення, згодом — аналізувати прочитане та робити висновки… 

Проте неодмінно настає момент, коли бути споживачем, користувачем, — недостатньо. Тоді хочеться творити і створювати нове. Хочеться бути почутим. Хочеться, щоб твої погляди розділяли. Хочеться, щоб твоя робота давала плоди…

Не завжди студент одразу може визначити, що приносить йому максимальну творчу та соціальну реалізацію в університеті, і часто потребує допомоги та поради.

Саме тому з метою максимального залучення до наукового процесу талановитої студентської молоді у 2011 році, за ініціативою студентського активу у Вінницькому національному технічному університеті було створено Наукове товариство студентів та аспірантів (НТСА), яке за вісім років свого існування встигло стати невід’ємною частиною нашої альма-матер.

14 грудня відбулася восьма чергова конференція НТСА ВНТУ. На порядку денному якої підбивали підсумки роботи за минулі роки, розробляли та затверджували план роботи на 2018-2019 н. р..

І, звичайно, обирали нового голову наукового товариства.

Отож, віднині Наукове товариство студентів та аспірантів ВНТУ очолює магістрантка факультету менеджменту та інформаційної безпеки, кафедри фінансів на інноваційного менеджменту Діана Гладка.

Також на конференції обрали першого заступника голови НТСА ВНТУ. Ним стала студентку 3 курсу факультету менеджменту та інформаційної безпеки, кафедри економіки підприємства і виробничого менеджменту Ірина Соломонюк.

Секретар НТСА ВНТУ — студентка 4 курсу факультету менеджменту та інформаційної безпеки, кафедри фінансів на інноваційного менеджменту Тамара Іванчик.

Найбільше читають

 left direction
 right direction