25August2019

ДВОЄ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІТКІ ОТРИМАЛИ СТИПЕНДІЮ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

  • PDF

За наказом Міністерства освіти і науки України «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на 1 семестр 2018/2019 навчального року» стипендіатами Президента України стали двоє студентів ФІТКІ: магістрантка кафедри КН Лудан Дар’я (гр.2КН-17м) та студент четвертого курсу кафедри КН Кудрявцев Дмитро (гр.2КН-15б).

Кудрявцев Дмитро є відмінником навчання, середній бал успішності – 5,0.Захоплюється навчанням нейронних мереж, програмуванням та науковою діяльністю. Є учасником 4-ох науково-технічних конференцій та автором 10-ти наукових публікацій.

Лудан Дар’я відмінно навчається у магістратурі кафедри КН, середній бал успішності – 5,0. Професійно займається комп’ютерною графікою, розробкою та впровадженням стартап-проектів та науковою діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як відповідальна та творча особистість. Дар’я стала призером багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів та олімпіад з ІТ-технологій, призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Інформатика і кібернетика», стипендіатом програми «Завтра.ua», має наукові публікації та виступи на науково-технічних конференціях.

Найбільше читають

 left direction
 right direction