20June2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ПЛАСТУНИ РОЗНОСЯТЬ ВІННИЦЕЮ ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ

  • PDF

Активісти вінницького осередку скаутської організації «Пласт» напередодні Різдва розносять містом Вифлеємський вогонь миру.

У суботу, 22-го грудня, пластуни передали священний вогонь у HUB «Місто змістів», а наступного дня – у храм Покрови Пресвятої Богородиці (УГКЦ).

За планом, 29-го грудня о 18:30 відбудеться передача вогню парафіянам вінницького Спасо-Преображенського Собору (ПЦУ), а вже 30-го грудня об 11:00 – громаді храму "Спас на Убрусі" (ПЦУ).

Вифлиємський вогонь постійно горить у місці народження Ісуса Христа. Австрійські скаути доставляють його з Вифлеєму до Відня, звідки скаути усього світу напередодні Різдва поширюють Вогонь по світу, привозять у свої країни, і тим самим розповсюджують Світло як символ миру, любові, братерства, єдності людей всього світу. В Україні пластуни передають цей Вогонь до церков, лікарень, шкіл, звідки він поширюється до усіх охочих.

«Хай знає кожен Божий дім – Ми понесем вогонь, даруючи любов Усім», - співають пластуни.
Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю.

Read more   ПАЛАНКУ «ПЛАСТУ» У ВНТУ ЗОРГАНІЗОВУЄ СТУДЕНТ ВЛАДИСЛАВ ОХОВ

До речі, серед вінницьких пластунів найбільше студентів ВНТУ і ВНМУ.

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру новообраному предстоятелю Православної церкви України митрополиту Епіфанію.

«Дякую вам за те, що ви робите таку добру справу: вже протягом 20 років привозите Вифлеємський Вогонь Миру до України напередодні Різдва Христового», — подякував пластунам митрополит Епіфаній. «Ми віримо, що це світло, яке лине з тієї печери, де народився наш Господь, принесе в Україну мир. Бо зараз Україна по-особливому потребує цього справедливого миру».

Доброю передріздвяною традицією стала передача Вифлеємського вогню миру главі держави. 18 грудня вже вчетверте пластуни передали символ любові й добра Президенту України.

«Дорогі друзі, я перш за все надвичайно вдячний Пласту, найбільшій і найстарішій скаутській організації в Україні. Дякую, що давали мені насолоду отримувати Вифлеємський Вогонь, як символ Різдва, як Символ відродження», — сказав Президент України Петро Порошенко, приймаючи від пластунів Вифлеємський Вогонь Миру.

«Цього року багато що змінилося. І не тільки, те що ми відкрили в київській області Центр Пласту, і не тільки те, що вже пів України вивчили, що таке "Сильно", "Красно", "Обережно", "Бистро", і не тільки те, що велика кілкість хлопців та дівчат тепер точно знають, що хочуть бути в Пласті, а й змінилося те, чого Україна прагнула понад тисячу років», — наголосив Президент, зазначаючи, що пластуни вже встигли передати Вифлеємський вогонь главі Православної Церкви України митрополиту Епіфанію.

Уже 22 рік поспіль члени Пласту привозять Вифлеємський вогонь миру в Україну та поширюють його у всі куточки країни, нині зокрема і українським військовим на Сході.

Церквам, школам, дитсадкам та іншим установам міста, які також хочуть отримати Вифлеємський вогонь, скаути радять звертатися до Iryna Stelmakh .

Найбільше читають

 left direction
 right direction