27June2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА ВІДБУВСЯ У ВНТУ

  • PDF

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук 3 грудня 2018 року відкрили Всеукраїнський тиждень права у ВНТУ.

Цей захід проводиться щорічно в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається у пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права передбачає проведення низки інформаційно-просвітницьких заходів (навчань, лекцій, бесід, екскурсій, виступів у засобах масової інформації, висвітлення у соціальних мережах, вікторин тощо) з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури населення.

Стало традицією проводити тиждень права в нашому університеті у невимушеній обстановці, залучаючи аудиторію до дискусії та висловлювання своїх міркувань з приводу рівня правосвідомості співвітчизників, значення законів для життєдіяльності людей тощо.

Традиційно організаторами заходу були доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри суспільно-політичних наук ВНТУ Валерій Корнієнко, доктор політичних наук, професор Світлана Денисюк, кандидат політичних наук, доцент Ірина Похило, кандидат історичних наук, доцент Олена Зінько, старший лаборант Інна Головченко.

Для участі у відкритті тижня права були запрошені студенти 2 і 4 курсів факультетів

будівництва, теплоенергетики та газопостачання,
машинобудування та транспорту,
менеджменту та інформаційної безпеки ВНТУ,
а також учні Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді.

У вступному слові модератори заходу розповідали про важливість знання своїх прав та обов’язків, про права та свободи людини і громадянина, про заходи правового характеру, що проводяться в університеті.

Студент групи І-15б Юрій Здітовецький оприлюднив доповідь про правосвідомість студентської молоді, її рівень розвитку та фактори формування.

Було продемонстровано документальний фільм про зміст і значення тижня права.

Насамкінець було проведено вікторину, на яку виносились питання з різних галузей права.

Студенти та учні не лише шукали вірні відповіді, але й отримали нові знання.

Найбільше вірних відповідей надали студенти: Владислав Яценко (гр. АВ-15б), Мар’яна Рябокінь (гр. АВ-15б) та Владислав Дмитришен (гр. ТЕ-17б) та учні класу 9-ІТ: Георгій Клибанівський, Дмитро Животовський, Олександр Смольц.

Переможці вікторини отримають грамоти за активну участь у Всеукраїнському тижні права ВНТУ.

Світлана ДЕНИСЮК,
доктор політичних наук, професор,
директор Інституту соціально-гуманітарних наук ВНТУ

Найбільше читають

 left direction
 right direction