25August2019

СЕРГІЙ МОРГУНОВ ВДЯЧНИЙ ВНТУ

  • PDF

Вінницький міський голова Сергій Моргунов вдячний фахівцям Вінницького національного технічного університету, які долучилися до реалізації проекту у рамках розвитку системи «Безпечне місто».

«У Вінниці вже зроблено перші кроки застосування технологій штучного інтелекту – віднедавна у міському Ситуаційному центрі стало можливим не лише бачити завдяки камерам, що відбувається у місті, а й аналізувати інформацію.

За допомогою системи відеоаналітики вже розкрито понад 20 правопорушень.

Зараз програмне забезпечення на основі нейронних мереж працює у тестовому режимі. І одне із його завдань – збирати статистику подій, а саме: кількість транспортних засобів, їхній тип, марку, колір, напрямок руху та державний номерний знак. Тому сьогодні наші фахівці працюють над розширенням функціоналу комплексу цих інтелектуальних систем.

Для чого це потрібно? На основі отриманих даних можна буде здійснити комплексний аналіз внутрішнього та транзитного трафіку, оцінити рівень його завантаженості, коригувати роботу світлофорів, щоб запобігати заторам. А це не лише питання міської мобільності, але й екології – якщо ми говоримо про зменшення викидів вихлопних газів. Адже Вінниця має бути максимально безпечним та комфортним містом. І для цього потрібні швидкі та якісні управлінські рішення», — пише Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

Найбільше читають

 left direction
 right direction