27June2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРИ БУРБЕЛО ВІННИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ОТРИМАВ ЧЕРГОВУ НАГОРОДУ

  • PDF

Це Подяка від командування та бійців батальйону «Айдар». Наш центр неодноразово отримував подяки від місцевої адміністрації, дитячих будинків та військових частин Збройних Сил України. Торік під керівництвом доцента Світлани Бевз одинадцять разів зорганізовували збір волонтерської допомоги та поїздки в зону проведення ООС Луганської та Донецької областей

Доставка волонтерської допомоги Збройним Силам України

 

Надання допомоги ДУК ПС

За цей період Центр волонтерської допомоги ВНТУ надав допомогу бійцям 25, 44, 53, 54, 57, 59, 72, 92, 93, 95, 131 бригад Збройних сил України, Вінницьким частинам ВПС, ВСП, 3008 та 3028 Національної гвардії України, а також ВЧ 3015 НГУ, 5 і 8 батальйонам Української добровольчої армії, 1 штурмовій роті та 3 стрілецькій роті Добровольчого українського корпусу «Правого сектору», батальйону «Айдар», добровольцям Грузинського легіону, 383 окремому полку ДКЛА, сімікам Авдіївки, госпітальєрам, медичному управлінню ДУК ПС, медикам-добровольцям АСАП, медикам Першого добровольчого медичного шпиталю ім. Пирогова, 59 шпиталю у м. Сєвєродонецьк, Часів-Ярівському шпиталю, 8 окремій автомобільній санітарній роті, добровольцям-стоматологам «Тризуба».

Волонтерська допомога Вінницьким підрозділам Національної гвардії України

Волонтери центру також порадували діток-сиріт зі шкіл-інтернатів та дитячих будинків Луганської та Донецької областей під час своїх приїздів організованими концертами, своїми виступами з легендарним чотирилапим ветераном АТО та волонтером – німецькою вівчаркою Баді і подарунками: дитячими книгами, іграшками, канцелярським та шкільним приладдям, одягом, взуттям, солодощами, вітамінами, медикаментами, фруктами, соками домашньою випічкою, смачними продуктами та домашньою консервацією.  

 

Допомога дітям-сиротам дитячих будинків Святогірська і Покровська

За цей рік волонтери університетського центру неодноразово відвідували вихованців Щастинської школи-інтернату, Маріупольської школи-інтернату №2,  "Смарагдового містечка" у Святогірську, дитячих будинків в Миколаївці, Торецьку, Покровську, Часовому Яру і Маріуполі, Новожеланівської школи-інтернату та хворих дітей-сиріт дитячої лікарні у м. Бахмут.

 

Волонтерська допомога дітям-сиротам у Миколаївці і в Щасті

Волонтери Центру ім. Олександри Бурбело ВНТУ 2018 року у містах Вінниця та Київ вшанували пам’ять загиблих захисників України, а також запросили матерів полеглих бійців батальйону «Айдар» до Києва, матерів загиблих воїнів з усієї Вінницької області до Вінницького національного технічного університету, щоб вшанувати пам'ять героїв та нагородити їх матерів Орденом матері, підготували концертні програми в Будинку культури у м. Києві та актовій залі університету ВНТУ, організували покладання квітів до меморіалів загиблих воїнів.

 

Вшанування загиблих бійців батальйону «Айдар» та нагородження їх матерів (м. Київ)

 

День матері у ВНТУ (м. Вінниця)

Волонтери Вінницького національного технічного університету долучились до організації та взяли участь у музичних фестивалях «Театр на городі», «Найсмачніший борщ», «Холодний яр – 2018», на яких було зібрано волонтерську допомогу, а також короваї, українські вишиті рушники, обереги для воїнів ООС. Центр волонтерської допомоги організував концерти до Дня захисту дітей у дитячих будинках у населених пунктах Святогірськ та Миколаївка Донецької області і привезли подарунки для школярів на випускний вечір у прифронтовому Гранітному.

За дорученням Вінницького військового комісаріату під час воєнного стану волонтери центру здійснювали роз’яснювальну роботу та провели зустрічі патріотичного виховання зі школярами Вінницьких шкіл № 15, 21, 23, 35, 36.

Наш волонтерський центр постійно співпрацює з школярами та вчителями Вінницьких навчальних закладів, проводить уроки патріотичного виховання, профорієнтаційну роботу, творчі вечори та зустрічі. Діти і вчителі збирають та передають волонтерську допомогу для бійців і дітей дитячих будинків прифронтової зони, це і Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді, Гуманітарна гімназія №1, Школа-ліцей №7, Вінницький технічний ліцей, Вінницькі ЗОШ № 9, 10, 12, 13, 18, 21, 23, 25, 26, 30, школи навколишніх сіл Мізяківські хутори, Зарванці, Стрижавка, Малі Крушлинці та школа №2 з смт Чернівці.

Волонтерський центр імені Олександри Бурбело Вінницького національного технічного університету співпрацює з багатьма творчими колективами, авторами та виконавцями українських пісень, поетами та музикантами для організації й проведення творчих і патріотично-виховних зустрічей як у стінах ВНТУ за участі учасників бойових дій, так і в інших Вінницьких і Київських закладах та в зоні проведення АТО-ООС: будинках культури, госпіталях, школах, дитячих будинках, підрозділах ЗСУ чи добровольчих батальйонах, зокрема, з гуртами «Тінь сонця», «Рема», «Тарута», «Друге сонце», Зразковим дитячим оркестром духових інструментів Браїлівського будинку культури, Вінницьким аматорським народним колективом «Осінні барви», Бершадським аматорським народним колективом «Надбужанка», співаками Сергієм Брайляном, Сергієм Василюком, Сергієм Кононеном, Олександром Клецом, Тетяною Скомаровською, Лесею Рой, Олесею Чайкою, Ольгою Джуваго, Леонідом Тодосюком, В’ячеславом Купрієнком, поетами Сергієм Свердловим, Надією Таршин, Галиною Рибачук-Прач, Тамарою Артем’євою, Світланою Травневою та багатьма іншими.

Сергій Василюк та колектив ветеранів батальйону «Айдар»

Силами Волонтерського центру ВНТУ в минулому році були організовані та розгорнуті виставки у Вінницькому національному технічному університеті, в Обласній бібліотеці ім. Тімірязєва, Концертній залі «Плеяда» м. Вінниця, Центрі художньої та технічної творчості «Печерськ» у м. Києві, Браїлівському професійно-технічному училищі: «Погляд АТО – 1000» Леоніда Шрайбікуса, «Батальйон «Айдар» Руслана Кашаюка, «Вогнем пульсує війна» та «Воїн. Історія українського війська» Центру волонтерської допомоги.

Організація благодійної ярмарки та виставки у ВНТУ

За участі студентів нашого університету, учнів та вчителів Вінницьких шкіл №23, 26, 30, Вінницьких майстринь та волонтерів Волонтерським центром ВНТУ було проведено благодійну ярмарку по збору коштів для бійців ООС та на спорудження пам’ятника загиблим воїнам – студентам і випускникам ВНТУ.

У ВНТУ волонтерський рух активно функціонує з початку війни на Донбасі, в їдальні ВНТУ з 2014 року постійно виготовлялись борщові заправки у вакуумованих пакетах, різні смаколики для бійців і дітей-сиріт у зону проведення бойових дій АТО-ООС, на кафедрі технологій підвищення зносостійкості студенти та викладачі виготовляють пічки-буржуйки для бліндажів, профспілкові комітети студентів та викладачів закуповують книги, шкільне приладдя для дітей у дитячі будинки, солодощі для дітей та бійців, в корпусі факультету будівництва, теплоенергетики та газопостачання постійно функціонує скринька доброти, куди викладачі, працівники університету та студенти приносять гуманітарну допомогу для зони проведення АТО-ООС. Викладачі та студенти ВНТУ постійно долучаються до збору благодійної допомоги для тих, хто її потребує. До дня волонтера Центр волонтерської допомоги ВНТУ нагородив волонтерів, які протягом року внесли великий вклад у благодійну діяльність центру та надавали допомогу військовослужбовцям, добровольцям і дітям-сиротам, подяками, грамотами та медалями.

Зона бойових дій Луганської і Донецької областей

Волонтерська діяльність об’єднує людей різного фаху, віку та соціального статусу. Усвідомлення того, що від кожного з нас залежить збереження життя воїнів АТО-ООС, доля дітей-сиріт та дітей-інвалідів гуртує людей навколо ідеї милосердя та доброчинності, робить світ кращим. Важливо, щоб у нашій майбутній перемозі був вклад кожного з нас. Перемога буде за нами!

Спасибі усім, хто долучається до роботи волонтерського центру ім. Олександри Бурбело ВНТУ. Змінюємо Україну разом! Слава Україні!

Найбільше читають

 left direction
 right direction