31March2020

ФІЛЬМ «SQUAT32» ЗМОТИВУЄ СТВОРИТИ ВЛАСНУ ІСТОРІЮ УСПІХУ

  • PDF

21 березня (четвер) о 14.30 в аудиторії 222 (головний навчальний корпус) відбудеться презентація повнометражного національного художнього фільму «Сквот32». У всеукраїнський прокат стрічка вийде з 11 квітня

Фільм "Сквот32" – це історія сучасної української молоді, яка шукає себе та своє місце в божевільному ритмі сучасного мегаполісу.

За сюжетом фотограф Ліза потрапляє в сквот, який заселений молодими людьми –музикантами, художниками, танцюристами. 

«Сквот32» – це фільм про молоду незалежну Україну та нове покоління героїв нашого часу. Фільм об’єднав з різних міст України, зокрема, і з Вінниці, свідому та талановиту молодь, професіоналізм яких визнаний також і за кордоном.

"Ми спілкуватимемось із молоддю, говоритимем про мотивацію, шляхи пошуку успіху, як сьогодні вірити в майбутнє, як жити на позитиві та чому це треба робити. Просто покажемо та розповімо на власних прикладах, чому ми віримо та чому не їдемо з України", – каже продюсер фільму Андрій Єрмак.

У рамках промо-кампанії фільму творча команда стрічки уже провела мотиваційні зустрічі зі студентами Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Чернівців, Харкова, Дніпра, Запоріжжя.

Тепер 21 березня воркшоп «Як знайти мотивацію та створити власну історію успіху» у Вінницькому національному технічному університеті.

Серед спікерів зустрічі будуть актор фільму та чемпіон світу з брейкінгу Олександр Богачук, засновник компанії і продюсер кінострічки Андрій Єрмак.

Найбільше читають

 left direction
 right direction