22January2021

ГРАН-ПРІ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ–2019» ОТРИМАВ ВНТУ

  • PDF

Вінницький національний технічний університет також нагороджений золотою медаллю за упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій. А за високі показники у рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

 Освітній портал ПедПРЕСА

 Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

 Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 

З 14 по 16 березня у столичному палаці дітей та юнацтва Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019».

Організатор виставки компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Нині це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.

Учасниками виставки були переважно вищі та середні заклади освіти різних форм власності та наукові установи.

Свої можливості рекламували також підприємства та організацій, які спеціалізуються на виконанні робіт та послуг для навчальних закладів.

У виставці також взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва.

Усього у виставці взяли участь близько 700 установ, організацій та підприємств.

ВНТУ на виставці провів презентацію досягнень вишу в освітній і науковій діяльності.

Експозиція ВНТУ викликала значний інтерес у відвідувачів і учасників виставки.

Особливою увагою користувались навчально-методичні та науково-технічні розробки і монографії науковців університету.

ВНТУ взяв участь у рейтинговому та в тематичному конкурсах виставки.

Зважаючи на значні досягнення вишу, конкурсна комісія нагородила ВНТУ Дипломом – ГРАН-ПРІ «Лідер наукової та науково-технічної діяльності» і золотою медаллю у номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».

За високі показники у рейтингуміжнародної наукометричної бази даних Scopus ВНТУ відзначений Сертифікатом якості наукових публікацій.

ВНТУ нагороджений також Дипломом виставки «За активну участь у реформуванні національної системи освіти».

За вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко відзначений Почесною Грамотою.

За вагомий особистий внесок у розвиток і впровадження інноваційних педагогічних і управлінських технологій Почесними Грамотами відзначені: декан факультету менеджменту та інформаційної безпеки Микола Небава, доцент кафедри економіки підприємства та виробничого менеджменту Лілія Нікіфорова, директор Головного центру виховної роботи Анатолій Теклюк, заступник директора Головного центру організації та методичного забезпечення навчання Станіслав Тужанський.

Забезпечували роботу експозиції університету професор кафедри ТАМ Олександр Дерібо та доцент кафедри ЛОТ Станіслав Тужанський.