17August2019

ДВА ДРУГИХ МІСЦЯ НА ОДНОМУ КОНКУРСІ ЗДОБУЛИ СТУДЕНТИ-ЕНЕРГЕТИКИ

  • PDF

Студенти факультету електроенергетики та електромеханіки ВНТУ Анастасія Урода та Віталій Ткачук на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Електротехніка та електромеханіка», що проходив у Дніпровському національному технічному університеті (м. Кам’янське), здобули Дипломи ІІ ступеня

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань «Електротехніка та електромеханіка» цьогоріч відбувався у Дніпровському національному технічному університеті (м. Кам’янське),

Студентка факультету електроенергетики та електромеханіки ВНТУ Анастасія Урода за свою наукову роботу «Узгодження графіків генерування відновлювальних джерел енергії та електричного навантаження в локальній електричній системі» отримала Диплом ІІ ступеня.

Віталій Ткачук, студент цього ж факультету, теж здобув Диплом ІІ ступеня цього ж конкурсу, але у секції «Електроенергетичні системи» — за наукову роботу «Діагностування силового сухого трансформатора»,.

За підготовку таких висококваліфікованих і фахово обізнаних студентів — призерів конкурсу їхній науковий керівник кандидат технічних наук, доцент кафедри електричних станцій і систем ВНТУ Сергій Кравчук отримав Подяку.

Найбільше читають

 left direction
 right direction