17August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТРЕНІНГ «Я — УНІКАЛЬНИЙ!»

  • PDF

Cоціально-психологічний тренінг є найважливішим елементом концепції самодопомоги, спрямованої на активізацію власних зусиль студента та посилення його відповідальності щодо власного життя.

Активність учасників групи (тренінгової групи) має особливий характер, відмінний від активності студента, який слухає лекцію або читає книгу. У тренінгу студенти включаються у специфічну дію. Це програвання ситуацій, виконання психологічних вправ, спостереження за поведінкою інших людей за спеціальною схемою. Принцип активності ґрунтується на ідеї того, що людина засвоює 10% того, що вона чує, 50% того, що вона бачить, 70% того, що промовляє, і 90% того, що робить сама.

Тому маю нагоду запросити студентів на цікаву і активну роботу – соціально-психологічний тренінг «Я –унікальний».

Психолог Лариса Косарєва зі студентами: Олександр Макарук, Дмитро Бровко, Ірина Кохан, Яна Головченко, Вікторія Дивак  і Андрій Кожухар

Соціально-психологічний тренінг «Я – унікальний» проходив в атмосфері підтримки, доброзичливості. Теми актуальні для студентства: самовдосконалення, впевненість у собі, управління емоціями, хобі та успіх, особливості життєвого планування тощо.

Звертайтесь: ауд. 2361, тел. 096-420-09-03. Лариса Косарєва, соціальний психолог, профконсультант, завідувач лабораторії соціологічних досліджень, рада підтримати та допомогти!

Найбільше читають

 left direction
 right direction