17August2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

З ПЕРШОГО РАЗУ ДРУГЕ МІСЦЕ ЗДОБУВ ВИХОВАНЕЦЬ ВИКЛАДАЧА ВНТУ СЕРГІЯ БАРАБАНА

  • PDF

У фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України школяр Володимир Гринюк під керівництвом кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Сергія Барабана виборов «срібло»

Це інтелектуальне змагання відбувалося у столиці 2-7 травня. І як зазвичай під егідою Міністерства освіти і науки України. Організатором і координатором заходу є Національний центр «Мала академія наук України».

Своє наукове дослідження «Інтелектуальні алгоритми пошуку шляху для роботів» учень Вінницького технічного ліцею Володимир Гринюк захищав у секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніка».

У секції за перемогу змагались учні з усієї України — по одному школяреві від кожної області держави.

Кандидат технічних наук Сергій Барабан керує гуртком «Робототехніка та штучний інтелект» при Вінницькому відділенні МАН.

Цей гурток організований кафедрою комп’ютерних наук ВНТУ. Завідувач кафедри — доктор технічних наук, професор Андрій Яровий.

Саме професор Яровий запропонував створити такий гурток.

Впродовж року у гуртку займалось 14 дітей, серед яких і «срібний» призер Володимир Гринюк.

«У нас у Вінницькому національному технічному університеті ми досить потужно розвиваємо напрям робототехніки.

IT-SCOUTS —займаються діти 7-8 класу.

МАН — 9-10 клас.

І діє гурток робототехніки на кафедрі КН для студентів.

Тема, яку захищав Володимир у Києві, уже була апробована на роботі ROBOTINO компанії Festo Didactic, що уже кілька років є родзинкою кафедри КН. Із ROBOTINO ми завжди знайомимо наших гостей. Студентам теж подобається проводити з ним час», — розповідає Сергій Володимирович.

Читайте більше   РОБОТ SCORPION, СТВОРЕНИЙ СТУДЕНТАМИ ВНТУ, ЗДОБУВ СРІБЛО НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ EARTH ROVER 2018

Читайте більше   IT-SCOUTS SPRING 2018 ПЕРЕДАЄ ЕСТАФЕТУ ЛІТНІМ ТАБОРАМ МОЛОДІЖНОГО РУХУ IT-SCOUTS      

«Приємно, що ми обійшли киян — ІІІ місце у нашій секції отримав учень столичної школи. Їхали ми на фінал радше за досвідом — бо ж уперше. А те, що Володимир здобув «срібло» для мене було несподіванкою. Адже я вперше готував учня до фіналу МАН. Їхали просто за досвідом, а привезли перемогу!» — підсумовує Сергій Барабан.

Найбільше читають

 left direction
 right direction