17August2019

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ІЗ НАПРЯМКУ «ІНФОРМАТИКА І КІБЕРНЕТИКА – 2019»

  • PDF

У Вінницькому національному технічному університеті 25-26 квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика».

Відкрив заключну конференцію проректор з наукової роботи Сергій Павлов. Учасників конкурсу також привітав декан факультету комп’ютерних систем та автоматики професор Олег Бісікало.

Для забезпечення функціонування конкурсу було проведено велику організаційну роботу. ВНТУ надіслало запрошення провідним ВНЗ із пропозицією взяти участь у студентськихнаукових змаганнях. 40 вищих навчальних закладів на них відгукнулась і участь у першому турі конкурсу брало 94 студентських наукових роботи. У результаті їх рецензування Галузевою конкурсною комісією на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 24 учасника із 14 вищих навчальних закладів.

Студенти із Тернополя, Харкова, Одеси, Черкас, Миколаєва та інших міст України показали надзвичайно високий рівень професійних знань.

Особливо жваво обговорювались такі теми, як моделювання продуктивності земель сільськогосподарського призначення з використанням системи керування метеоданими, розважально-навчальна соціальна мережа на основі фондової біржі, інформаційна технологія автономної генерації цифрового підпису.

26 квітня продовжили роботу обидві секції, адже наближався довгоочікуваний момент підбиття підсумків.

Прозвучали відповіді на останні запитання і, члени галузевої конкурсної комісії у складі голови комісії Павлова С.В. та членів комісії Бісікало О.В., Азарова О.Д., Дубового В.М., Квєтного Р.Н., Кучерука В.Ю., Ткаченка О.М., Севастьянова В.М., Войтко В.В., Колесник І.С. підбили підсумки конференції.

Дипломи переможцям вручав проректор з наукової роботи професор Павлов С.В., заступник декана ФКСА Севастьянов В.М та заступник декана ФІТКІ Колесницький О.К.

Так дипломи 1 ступеня отримали 5 учасників, дипломи 2 ступеня отримали 8 учасників, дипломи 3 ступеня 11 учасників. Зокрема студенти ВНТУ, які брали активну участь у секціях як «Інформатика», так і «Кібернетика» посіли такі місця:

Диплом I ступеня

Прізвище, ім’я та по-батькові студента

Тема роботи

ПІБ, посада наукового керівника

ГАФУРОВА Анжеліка Дамірівна БЕРЕЗА Артем Олексійович

Розробка автоматизованої системи розпізнавання мовця в середовищі   Matlab.

Ковтун В’ячеслав Васильович,

к.т.н., доцент

ЩЕРБІНА Евгеній   Сергійович

Інформаційна технологія автономної генерації цифрового підпису

Месюра Володимир Іванович,

к.т.н., професор

Диплом II ступеня

Прізвище, ім’я та по-батькові студента

Тема роботи

ПІБ, посада наукового керівника

ЗАХАРЧУК Олександр Васильович

Автоматизація проведення сценарного стрес-тестування з ви-користанням   макроекономічного моделювання.    

Коцюбинський Володимир Юрійович,

к.т.н., доцент

АНДРЕЄВ Андрій Олександрович

Система захисту несанкціо-нованого доступу з використан-ням методу динамічного заван-таження виконуваного коду в робочій процес.

Войтко Вікторія Володимирівна, к.т.н., доцент

Диплом III ступеня

Прізвище, ім’я та по-батькові студента

Тема роботи

ПІБ, посада наукового керівника

КРЕНЦІН Михайло Дмитрович

Система підтримки роботи ситуаційного центру на основі інтелектуальних хмарних технологій.

Куперштейн Леонід Михайлович,

к.т.н., доцент

Після напруженої роботи та відповідей на складні та гострі запитання, звичайно ж, учасники мали право на заслужений відпочинок. Студенти, керівники та члени комісії мали нагоду побувати у церкві-некрополі М.І. Пирогова, відвідали екскурсію нашим чудовим містом Вінниця.

Крім того наші переможці отримали нові враження, позитивні емоції, нові знайомства та нові стимули для майбутніх досягнень.

Володимир СЕВАСТЬЯНОВ,
кандидат технічних наук, доцент кафедри метрології та промислової автоматики
факультету комп’ютерних систем і автоматики ВНТУ

Найбільше читають

 left direction
 right direction