23July2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВНТУ ЗДИВУВАВ ЄВРОПУ СВОЇМИ УСПІХАМИ — 14 МЕДАЛЕЙ НА ОДНОМУ КОНКУРСІ

  • PDF

На конкурсі «Творчість без меж», що проводився в м. Хасково (Болгарія) під егідою депутата Європейського парламенту Марії Габріел, вихованці студії комп’ютерної графіки ВНТУ вибороли 4 золоті, 5 срібних і 5 бронзових медалей.

У одному з найстаріших міст Болгарії – Хасково, яке має 7000-ну історію, відбувся міжнародний конкурс «Творчість без меж».

Власне назва конкурсу визначає його міжнародну масштабність.

Місто Хасково вибране для проведення конкурсу не випадково. Воно відоме розміщенням не тільки найвищого в світі монументу (32,8м) Богородиці з Немовлям, який занесено в книгу рекордів Гіннеса, а й проведенням великої кількості літературних і мистецьких фестивалів. У місті є декілька картинних галерей. Конкурси, які проводяться в Хасково, є всесвітньовідомими.

Конкурс проводився під егідою європейського комісара з цифрової економіки та суспільства Марії Габріел, яка відповідає за питання, пов'язані з медіа та інформацією, такі як телекомунікації та інформаційні технології. Зрозуміло, що до складу суддів були запрошені професіонали з ІТ-галузі.

Єврокомісар з цифрової економіки та суспільства Марія Габріел переглядає конкурсні роботи студентів й учнів з Вінниці

На конкурс було подано 1871 роботу з різних країн світу, а тому конкуренція була надзвичайно високою.

Тим не менш, слухачі студії комп’ютерної графіки Вінницького національного технічного університету вибороли в різних номінаціях і вікових групах відразу 14 медалей різного ґатунку (4 золотих, 5 срібні і 5 бронзових медалей).

Це є свідченням високого рівня підготовки учасників. Україна в черговий раз підтвердила статус високоінтелектуальної країни.

Золоті медалі отримали: школярі Дар’я Богачук й Артем Іщук та студенти ФІТКІ Юлія Олійник (кафедра КН, гр.1КН-17м) і Софія Мошенська (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-17б).

Робота переможниці конкурсу Софії Мошенської

Срібні медалі отримали: школярі Ярослав Власов і Євгенiй Станiславенко та студенти ФІТКІ Анастасія Черниш (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б), Сергій Сорока (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б) і Анна Волошина (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-18м).

Бронзові медалі отримали: школярка Уляна Кучинська та студенти ФІТКІ Юлія Цвєткова (кафедра КН, гр.2КН-18б), Василь Гурський (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-17м), Микола Нечипорук (кафедра ОТ, гр.2КІ-17б) і Євгенiй Лисенко (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б). 

Науковими керівниками учасників міжнародного конкурсу були професор кафедри ПЗ Олександр Романюк і доцент кафедри ПЗ Вікторія Войтко.

Професор кафедри програмного забезпечення Романюк О.Н. розповідає:

«В минулому році ВНТУ встановив рекорд України за найбільшу кількість перемог на Міжнародних конкурсах. Тому гучна перемога в Болгарії в черговий раз підтвердила високий рівень підготовки фахівців у технічному університеті. Цього року ми вже перемагали в Іспанії, Кіпрі, Монако, Англії, Ватикані, Австрії, Ірландії. Але колективна перемога в Болгарії підтвердила майстерність учасників у багатьох напрямках підготовки. Оскільки роботи учасників стали експонатами виставки в місті Хасково, то роботи слухачів нашої студії будуть оглядати ще цілий рік».

Заступник декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії доцент Войтко В.В. відзначає:

«Серед переможців конкурсу є не тільки студенти, але й школярі. Самій юній лауреатці Дар’ї Богачук всього 9 років. Артем Іщук, Євгенiй Станiславенко, Дар’я Богачук, Ярослав Власов, Уляна Кучинська, які є школярами, не дивлячись на свій юний вік, прославили Україну та наш подільський регіон. Хочеться вірити, що їх нові гучні перемоги не забаряться».

«Перемога в Болгарії підтвердила мій намір навчатися у Вінницькому національному технічному університеті. Саме в цьому навчальному закладі я отримав первинні знання з комп’ютерної графіки та веб-дизайну і переміг на кількох міжнародних конкурсах», – говорить учень м. Немирів Євген Станіславенко.

«Цей хлопець не перестає нас дивувати своєю наполегливістю та постійним удосконаленням знань. Він сьогодні володіє навиками в растровій та векторній графіці, комп’ютерній анімації, розробці сайтів. Впевнений, що незабаром про цього хлопця будуть знати далеко за межами України» – прокоментував перемогу Жені Станіславенка професор Олександр Романюк.

Найбільше читають

 left direction
 right direction