28September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ТРОЄ СТУДЕНТІВ ВНТУ СТАЛИ СТИПЕНДІАТАМИ ПРОГРАМИ ЗАВТРА.UA

  • PDF

Це Алла Штокал і Дар’я Лудан — студентки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії й Олег Сидорук — магістрант факультету комп’ютерних систем та автоматики.

Підбито підсумкиконкурсу стипендіальної програми Завтра.ua2018/19н.р. Стипендіальна програма «Завтра.UA» –загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні.

Стипендіатами щорічно стають 100 кращих студентів України.

Стипендіати відбираються на відкритому всеукраїнському конкурсі. До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти. Головними критеріями відбору є високий рівень фахових знань, лідерські якості та комунікаційні здібності, а також бажання зробити свій внесок у процес перетворення країни.

До участі у Конкурсі-2018/19 було подано документи від 576 студентів з 97 ЗВО України.

Цьогорічні переможці представляють 17 регіонів України та навчаються у 47 закладах вищої освіти.

Переможцями конкурсу стипендіальної програми Завтра.ua 2018/19 н.р.стали троє студентів Вінницького національного технічного університету:

двоє студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м)

й Олег Сидорук з факультету комп’ютерних систем та автоматики (магістрант кафедри ЛОТ, гр. ЛТО-17м).

Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримуватимуть від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром 2240 грн., а також матимуть змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.

Переможці запрошуються 20-22 червня 2019 року у Київ на 12-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії». 

Найбільше читають

 left direction
 right direction