25September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

КОМАНДА ВНТУ «МИ У МАМИ ІНЖЕНЕРИ» В ТУРИНІ (ІТАЛІЯ) 24 ЛИПНЯ ЗМАГАТИМЕТЬСЯ ЗА ПЕРЕМОГУ НА СВІТОВИХ ЗМАГАННЯХ EBEC FINAL

  • PDF

У Вінниці відбувся всеукраїнський фінал інженерно-технічних змагань EBEC 2019, що проходить під егідою BEST — Board of European Students of Technology.

Вінницький осередок міжнародної студентської організації BEST, який, головним чином, складають студенти ВНТУ, вдруге проводив національний етап інженерних змагань.

Команди-переможці локальних етапів інженерних змагань вели інтелектуальну боротьбу за вихід у світовий фінал, котрий цьогоріч проходитиме у Турині (Італія).

Головними завданнями учасників впродовж 14-18 травня було розв’язування аналітичних завдань та створення виробу з певного набору матеріалів.

Команди, які перемогли в локальних етапах, – це студентські команди з 4 міст України: Києва, Вінниці, Запоріжжя і Львова.

Студенти змагалися за можливість потрапити у фінал і отримати титул BEST Engineers of Europe.

ВНТУ на змаганнях представляли переможці регіонального етапу інженерних змагань.

У категорії Team Design змагалася команда «Ми у мами інженери», у складі якої студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Мартишев Владислав (кафедра КН, гр.2КН-15б), Кириленко Георгій (кафедра КН, гр.1КН-15б) та Лановий Роман (кафедра ОТ, гр.1КІ-15б) та студент факультету машинобудування і транспорту Мартишев Роман.

І «Ми у мами інженери» здобули 1 місце!

Хлопці змогли всього за 3 дні із звичайної ідеї та набору матеріалів створити справжній діючий прототип самозарядного арбалету, який був повністю функціональний. Він керувався за допомогою пульту, змінював за допомогою електромоторчиків ціль, корегуючи траекторію та кут польоту імпровізованого боєприпасу.

Переможці – «Ми у мами інженери»   отримали квадрокоптер від Hobbyland, цінні подарунки від BIIR та E.NEXT, а також можливість відвідати Італію, а точніше місто Турин, куди вони змагатимуться на світовому фіналі інженерних змагань.

У категорії Case Study переможці національного етапу інженерних змагань EBEC Ukraine — команда Leavers зі Львова.

Leavers змогли підкорити суддівсвоїм новітнім підходом не тільки до самого завдання, виконавши всі його вимоги, а й чудово продуманою стратегією залучення інвестицій, щоб цей проект міг дійсно стати реальністю.

Leavers також їде відстоювати честь України на фінальному етапі змагань в Турині у своїй категорії.

Найбільше читають

 left direction
 right direction