24July2021

МАЛЮНОК НА АСФАЛЬТІ

  • PDF

         На площі біля ГУКу студентське самоврядування та профспілка студентів провели конкурс на кращий малюнок на асфальті, присвячений Дням Європи в Україні та року молоді в Україні.
      У заході взяли участь 55 студентів ВНТУ, які сформували 13 команд. Команди одразу ж активно і завзято приступили до творчого процесу, оскільки ліміт часу на створення малюнку на асфальті був обмежений однією годиною.
      Було дуже цікаво спостерігати за цим дивовижним дійством. Кожна команда вирізнялася своїм унікальним та оригінальним підходом до висвітлення теми. Так наприклад, команда ФАРВ зобразила Україну у вигляді автомобіля «Запорожця», а Європу – у вигляді автомобіля «Мерседес». Учасники команди ФТЕГП зайняли велику територію, на якій намалювали Пізанську вежу, Біг Бен та Ейфелеву вежу, а на деякій відстані – Україну. Україну та Європу вони з’єднали кроками, що йдуть з боку Європи: «Нехай Європа йде до нас, а не навпаки!», – прокоментували хлопці. Команда ФЕЕ зобразила Європейський Союз маленьким хлопчиком, а Україну – маленькою дівчинкою, вони потискають один одному ручки і між ними виникає високе почуття – любов! 
      Майже на кожному малюнку були символи України. Наприклад, учасники команди ФРТТК намалювали українку та француза, які стають на весільний рушник, а зліва від них була зображена верба та калина. Команда ФЕМЕЕМ присвятила свій малюнок престижному європейському футбольному чемпіонату «ЄВРО – 2012», який прийматиме Україна та Польща.
      Оцінювало конкурс журі у складі проректора з виховної роботи Анни Писклярової, заступника директора ІнВР Володимира Богачука, президента студентського самоврядування університету Ігоря Колоса та голови профспілки студентів Олени Сульжук. Малюнки оцінювалися за трьома основними критеріями: висвітлення теми, якість малюнку та національна ідея.
      За одноголосним рішенням журі перемогу здобула команда ФББМ, учасники якої намалювали величезний вінок із польових квітів, в центрі якого зображений прапор України, а стрічки цього вінка виконали у вигляді прапорів країн Європейського Союзу.
      Друге місце посіла команда ФФЕЛТ, учасники якої вирішили «вдарити» українським модернізмом, намалювавши на передньому плані козаків, трішки позаду традиційну сільську хату часів 16-17 століття, а на краях малюнка – модернізовані Біг Бен у вигляді вітряка, Колізей у вигляді колодязя, Ейфелеву вежу у вигляді церкви.
      Третє місце посіла команда ФФЗЕМ, учасники котрої зобразили Україну маленькою дівчинкою, а Європу – дорослою жінкою.
      Команди, які не зайняли призових місць, також були відзначені. Команда ФТЕГП «3К» перемогла у номінації – за креативність; команда ФМБЕП «Галопом по Європі» – за український колорит; команда ФАКСУ «Електронік» – за Мир на Землі; команда ФТАКМ «linakeda» – за консолідацію; команда ФЕМЕЕМ «Лялічки і К» – за надію; команда ФРТТК «Fairytail» – за модернізм; команда ФЕЕ «VOLT» – за щирість; команда ФКСМ «BBN» – за нетрадиційність; команда ФКІ «Fantasy» – за співдружність та команда ФАРВ «Drivers» – за гумористичність.

      Ігор КОЛОС,
      президент студентського самоврядування ВНТУ

      Підпис до фото:  Переможці – дівчата факультету будівництва та будівельного менеджменту

Найбільше читають

 left direction
 right direction