19September2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

НАСТУПНОЇ СУБОТИ, 29 ЧЕРВНЯ, У ВІННИЦІ УЖЕ ВП'ЯТЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ ПОЛЬОВОЇ КУХНІ ПАМ‘ЯТІ ТАРАСА СИЧА

  • PDF

Випускник нашого вінницького політеху Тарас Сич за фахом будівельник, він ніколи не брав до рук зброї. Загинув, виконуючи бойове завдання, під Дебальцево 13 лютого 2015-го.

Тарас працював будівельником. А у вільний час безкоштовно допомагав відбудовувати монастирі. Кухарем став на Майдані. Звідти добровольцем пішов у зону АТО. Готував один для 37-ми бійців їжу.

Тарас служив у 25-му окремому мотопіхотному батальйоні «Київська Русь».

Загинув під Дебальцево 13 лютого 2015-го. Снаряд розніс кухарський намет підчас мінометного обстрілу.

Указом Президента України Тарас Сич за самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У Вінниці на будівлі загальноосвітньої школи (вулиця Тараса Сича, 38), де навчався Тарас Сич, йому відкрито меморіальну дошку.

З 2015 року у Вінниці щорічно проводиться фестиваль польової кухні пам’яті Тараса Сича.

Цьогоріч під час фестивалю в Центральному парку  на площі Водограю планується  влаштувати близько двадцяти локацій для приготування страв. Їх готуватимуть рятувальники та військові, спеціалізовані навчальні заклади, ресторани, воїни-«афганці», громадські організації.

І частуватимуть всіх охочих.

Поруч розміститься міні-музей ООС.

А на сцені виступатимуть оркестр Міністерства з Надзвичайних ситуацій,  оркестр Національної гвардії України,  ансамбль воїнів-афганців,  вихованці ЗК «МПМ».

На фестивалі збиратимуть кошти на придбання обладнання для військових медиків і  речі для військових, що служать у зоні ООС.

Найбільше читають

 left direction
 right direction