05December2019

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА НАНОСИСТЕМ ВНТУ ГОТУЄТЬСЯ ДО ПЕРЕМОГИ НА СВІТОВОМУ КОНКУРСІ КРАСИ

  • PDF

Сьогодні у Вінницькому національному технічному університеті відбулася прес-конференція переможниці загальнонаціонального конкурсу «КРАСА КРАЇНИ 2019» Олени Жагловської, котра уже розпочала підготовку до світового конкурсу краси Mrs Globe 2019.

«Ми разом з вами радіємо перемозі Олени. Українки не лише найкрасивіші, а й найрозумніші. Наш конкурс ставив собі мету обрати дівчину, яка стане обличчям України у світі. І довести, що конкурс краси може бути абсолютно об’єктивним і його результат не залежить від того, наскільки заможного чоловіка має учасниця. Я щаслива, що перемогла саме Олена. До речі, у народному інтернет-голосування вона отримала другу позицію. Підготовка конкурсу тривала аж 9 місяців. Дівчата багато працювали над собою. І стали після конкурсу ще красивішими і привабливішими», — каже Ірина Келлер, організатор загальнонаціонального конкурсу «КРАСА КРАЇНИ», перша «Віце-місіс Земна куля 2018».

І саме з подяки Ірині Келер, як організатору конкурсу, розпочала своє слово королева Олена Жагловська.

Читайте більше    ВИКЛАДАЧ ВНТУ ОЛЕНА ЖАГЛОВСЬКА ПЕРЕМОГЛА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «КРАСА КРАЇНИ 2019»

«Вдячна усім, хто мене підтримував. Насамперед керівництву свого університету, керівництву свого факультету і своїм студентам. З початком нового навчального року — 1 вересня стартує новий сезон конкурсу — «КРАСА КРАЇНИ 2020». Запрошую вінничанок здобувати корону! Ви отримаєте величезний заряд позитиву, новий досвід і нових друзів! У цьому конкурсі можна перемогти чесно, без знайомств та грошей».

Конкурс особливий ще й тим, що не має кастингу. Вік учасниць — від 25 і до… 100!

Особливий і своїм благодійним аукціоном, на якому зібрали гроші на закупівлю апаратури у відділення інтенсивної терапії Національного наукового центру радіаційної медицини.

У прес-конференції взяли участь й емоційно ділились своїми враженнями «ІІІ КРАСА КРАЇНИ 2019» Марина Старовірець із Черкас і володарка титулу «ВИБІР КРАЇНИ» Олена Грицингер із Києва, колишня донечанка.

«Власниця корони «КРАСА КРАЇНИ 2019» Олена Жагловська — не просто вродлива жінка, дружина і мама 6-літнього синочка. Вона кандидат технічних наук, доцент. Я впевнений, що Олена доведе світові, що українки — найкращі, виборовши ще й світову корону краси. Від Вінницької облдержадміністрації зичу, аби так і було!», — констатував керівник сектору вищої освіти департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Клапоущак.

А що так і буде — про свою впевненість у цьому говорили заступник директора департаменту культури Вінницької міської ради Ганна Ковальчук, перший проректор Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Олександр Васілевський і всі присутні.

До речі, модератором прес-конференції була Анна Окрема —  керівник народної студії естрадної пісні «Септіма» ВНТУ, «ПЕРША ВІЦЕ-МІСІС ЗЕМЛЯ УКРАЇНА 2017».

Читайте більше   АННА ОКРЕМА — «ПЕРША ВІЦЕ-МІСІС ЗЕМЛЯ УКРАЇНА 2017» 

Найбільше читають

 left direction
 right direction