29February2020

СТУДЕНТИ ВНТУ БЕЗКОШТОВНО НАВЧАТИМУТЬСЯ У СТАРТАП-ІНКУБАТОРІ «YEP!» І ОТРИМАЮТЬ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ІНВЕСТОРІВ

  • PDF

Стипендіатипрограми «Завтра.UA» Олег Сидорук, Дар’я Лудан та Алла Штокал взяли участь у 12-му щорічному молодіжному форумі стипендіальних програм «Завтра.UA».

Подія об'єднала як стипендіатів минулих років, так і 100 нових переможців програми «Завтра.UA», серед яких троє студентів Вінницького національного технічного університету:двоє студентів з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії: Алла Штокал (студентка 4-го курсу з кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б) та Дар’я Лудан (магістрантка кафедри комп’ютерних наук, гр.2КН-17м) й Олег Сидорук з факультету комп’ютерних систем та автоматики (аспірант кафедри ЛОТ, гр. ЛТО-17м)., які отримали річну стипендію, а також підтримку в реалізації своїх проектів в Україні.

 

Стипендіати програми «Завтра.UA» Олег Сидорук, Дар’я Лудан та Алла Штокал  

Перший день форуму проходив у Мистецькому Арсеналі в Києві, де кожен отримав можливість потиснути руку, задати гострі питання та поспілкуватися з видатними політиками, громадськими діячами та науковцями України і світу.

На офіційному відкритті форуму виступив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нашим студентам вдалося побувати на публічній лекції видатного історика, професора кафедри Ричарда Левіна Єльського університету Тімоті Снайдера на тему «Україна та майбутнє Європи».

 

Алла Штокал та Дар’я Лудан з Тімоті Снайдером

Алла Штокал ділиться своїми враженнями:

«Це грандіозна подія, яка об’єднала талановиту молодь України. Після урочистої частини наступні два дні ми провели за Києвом на базі відпочинку УТОГ, що розміщена у сосновому лісі поблизу Пущі-Водиці. Ці дні були по-справжньому насиченими: ми брали участь у практичних семінарах і майстер-класах, перейняли досвід провідних українських експертів, підприємців та представників громадських організацій. Зокрема, надзвичайно змістовним і корисним, особисто для мене, виявився тренінг з проектного менеджменту, де ми розглянули різні методології розробки проектів та навчилися точно визначати цільову аудиторію розроблюваного проекту. Треніг проводила Валерія Голерова, Chief Innovation Officer стартап-інкубаторів YEP!

Ще однією цікавою подією був тренінг, присвячений Soft Skills, а саме мистецтву презентації та ораторському мистецтву. Тренінг проводив В’ячеслав Рудницький, cпівзасновник компанії Savvy, тренер з дебатів в IDEA (International debate educational association) та NewVision.

Далі, працюючи в невеликих групах, ми намагалися розробити ідею та втілити власні проекти в життя. У цьому нам допомагали ментори. Моїй команді дуже пощастило, ми працювали з Денисом Гурським, який працював радником  Прем'єр-міністра України з питань відкритих даних у 2015-2016 роках і є професіоналом своєї справи.

Після продуктивних двох днів роботи над проектами кожна команда презентувала результати проектів перед журі.

Ми розробили бізнес-проект та отримали можливість безкоштовно навчатися у стартап-інкубаторі “YEP!”, де зможемо отримати фінансову підтримку інвесторів та позмагатися за перемогу у фіналі битви стартапів у Естонії.

 

Спільнота «Завтра.ua» – це спільнота однодумців і близьких по духу людей

Не можна не сказати про атмосферу форуму: талановита українська молодь, творці майбутніх змін, енергійні та з запалом в очах люди – це надихає і спонукає творити ще більше».

Найбільше читають

 left direction
 right direction