17February2020

НА 0-Й КУРС БАКАЛАВРАТУ ФАКУЛЬТЕТУ КСА РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ НАБІР 10-11-КЛАСНИКІВ

  • PDF

26 школярів цьогоріч уже завершили курс «Технології аналізу даних: прикладні технології штучного інтелекту та машинне з навчання» Підготовчого ІТ-відділення ВНТУ при факультеті КСА — комп’ютерних систем і автоматики ВНТУ..

Навчались учні з фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міськради (10 осіб), Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді (9 осіб), а також з Вінницького технічного ліцею, ЗОШ № 21, 27, 33, 35 та ЗОШ з Вінницько-Хутірського навчально-виховного комплексу.

Наразі учні розбились на команди і мають підготувати свої рішення і потім обґрунтувати на ще одному занятті, яке відбудеться в кінці серпня чи у вересні.

А ще учні мають здати комп'ютерні тести через JetIQ — електронну систему керування навчальним процесом у ВНТУ, куди їх внесли як «0-й курс бакалаврату».

Учні можуть тренуватись і їх проходити дистанційно (з дому, з телефону — система універсальна і функціональна).

Під час складання можна користуватись будь-якими матеріалами — там обмежується тільки час (від 30 до 300 секунд, в залежності від складності). Є й задачі, коли треба зрозуміти, що робить програма на Python, порахувати і вписати результат. Дехто вже й здав тести, дехто й на 100%.

Також, разом з групою учнів 8-го класу з ФМГ № 17 заняття відвідувала їх вчителька інформатики Алла Порхун  — їй теж було цікаво послухати про штучний інтелект на Python і теж цікаво було пройти тести.

«Залишилось одне заняття на курсах з машинного навчання, що проводить завідувач кафедри системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки, доктор технічних наук, професор Віталій Мокін, колишній учень ФМГ №17. Мені з учнями вдалося заглибитися у цю складну тему. Актуальна та корисна інформація, цікаві конкурси та практичне застосування навичок програмування. Дякуємо!», — зауважує Алла Порхун.

Вручення сертифікатів тим, хто здасть тести на 60% і вище балів та у складі команди подасть і обґрунтує рішення на конкурс Kaggle (від Google) ( https://www.kaggle.com/c/titanic/overview), відбудеться на День ВНТУ 1 жовтня 2019 року.

Тоді ж розпочнеться навчання наступної групи.

Стартував запис у групу ТАД2-19п на жовтень.

Пріоритет мають учні 10-11 класів, на решту місць можуть записуватись учні 8-9 класів.

Група — 24 особи (максимум 30).

Це будуть єдині навчання з цього курсу у наступному навчальному році (навесні та влітку навчань не буде).

Найбільше читають

 left direction
 right direction