30September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Привітання ректора з Днем працівника освіти України

  • PDF

Привітання
ректора Вінницького національного технічного університету,
заслуженого діяча науки і техніки України,
доктора технічних наук, професора Володимира Грабка

Учитель – це горде звання, яке по життю несуть лише найгідніші та найзаслуженіші! Ви виконуєте святу місію - передаєте знання новим поколінням. Завдяки вам пізнається безцінний світ знань і досвіду, ми вчимося мислити, приймати самостійні рішення, бути працьовитими. Вчителі є прикладом для наслідування, зразком мудрості і справедливості. На них лежить величезна відповідальність за долі і майбутнє наших дітей, тих, хто робить свої перші кроки у житті.

Окремі слова вдячності хочу сказати університетським викладачам, завдяки яким студенти розкривають свої таланти і реалізуються у професійній сфері, стають компетентними і відповідальними. Працівники вищої школи успішно займаються науковими дослідженнями, передають свій досвід студентам, впроваджують інноваційні методики і технології, які сприяють підвищенню якості освіти. Від вас багато у чому залежить майбутній розвиток нашого університету і всього регіону.

Дякую вам за відданість професії, мудрість і терпіння, за чуйне ставлення до студентів і готовність не тільки вчити, а й вчитися, постійно освоюючи нові наукові горизонти. Зі свого боку, обіцяю надавати вам всебічну підтримку для подальшого професійного зростання і розвитку.

Бажаю вам успіхів, нових ідей і вдячних учнів! Щастя, здоров'я і благополуччя вам і вашим близьким! Зі святом вас, шановні працівники освіти!

Ректор ВНТУ
Володимир Грабко

Найбільше читають

 left direction
 right direction