22September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

У ВНТУ буде створено Інститут Конфуція

  • PDF

16-21 вересня ректор Вінницького національного технічного університету Володимир Грабко та проректор з науково-педагогiчної роботи по iнтеграцiї навчання з виробництвом та мiжнароднiй iнтеграцiї Віктор Мізерний перебували в Технологічному університеті м. Ланьчжоу та штабвартирі Інституту Конфуціям. Пекін, Китайська Народна Республіка.

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Ініціатором візиту виступив Технологічний університет м. Ланьчжоу, який два роки тому ініціював співпрацю з ВНТУ та створення у ВНТУ Інституту Конфуція.

У Пекіні відбулася співбесіда та переговори з заступником Генерального директора Інституту Конфуція Mа Jianfei, керівником офісу планування Коng Jia за участю партійного секретаря Хіа Тіаndong, проректора Wei Yаоbing, директора міжнародного офісу Wang Wenda та інших відповідальних осіб з технологічного університету в Ланьчжоу щодо відкриття Інституту Конфуція у Вінницькому національному технічному університеті.

Співбесіда та переговори тривали протягом двох годин. Завершилися успішно. Керівництво інституту запевнило, що протягом місяця будуть підготовлені та надіслані до ВНТУ усі необхідні документи для подальшої практичної реалізації щодо створення Інституту Конфуція у Вінницькому національному технічному університеті.

Далі відбувся візит в університет Ланьчжоу, який виступив в тандемі з нашим університетом стосовно створення Інституту Конфуція у ВНТУ. Делегація ВНТУ мала переговори з Президентом університету Rui Zhiyuanта членами адміністрації, а також з представниками інших університетів Китаю, Тайваню, Великої Британії, котрі прибули для святкування 100 річниці з дня заснування технологічного університету в Ланьчжоу.

У рамках заходу від імені всіх закордонних університетів з привітальною промовою виступав ректор ВНТУ Володимир Грабко.

Відбулася також робоча зустріч з представниками ЮНЕСКО щодо направлення до ВНТУ молоді з Китаю на засадах грантової підтримки.

Найбільше читають

 left direction
 right direction