28September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Вшосте команда Enactus ВНТУ взяла участь у фіналі ENACTUS WORLD CUP

  • PDF

На Всесвітньому кубку Enactus, який проходив 16-18 вересня у Кремнієвій долині (місто Сан-Хосе, Каліфорнія, США), Україну представляла команда Вінницького національного технічного університету.

Освітній портал ПедПРЕСА

 Інформаційний портал «Моя Вінниця»

 Інформаційний портал «Вінниця  Ok»

 

Це уже вшосте команда Enactus ВНТУ брала участь на такому високому рівні цих престижних змагань — ENACTUS WORLD CUP.

У складі команди Енактус ВНТУ були:

- Попов Владислав – група 1ПI-16б – новий капітан Enactus VNTU;
- Вікторія Богачук - УБ-16б —  капітан Enactus VNTU попереднього сезону;
- Галина Богачук - гр.1ПІ-18м;
- Андрій Журавльов – УБ-18м;
- Микола Демчук – 1ПI-16б;
- Віталій Кравчик – 1КН-16б;
- Богдан Півошенко - УБ-16б;
- Владислава Шевчук - 2КН-17б;
- Iгор Шептяков - 1КН-17б.

На змаганнях перший етап — жеребкування: розділення 37 країн світу на 8 ліг. Команда ВНТУ потрапила у лігу з Польщею, Киргизстаном та Кореєю, яка стала переможцем групи.

Презентували ми 3 проекти:

«Акустичний зір» — проект із технічною розробкою - маячок для людей із вадами зору, який допомагає їм знайти входи у будівлі за рахунок звуку.

«Pumpkinfarm» та «Caliwormia» — агроекологічні проекти, спрямовані на відновлення українських грунтів та покращення економічного стану селян.

Враження від змагань не передати словами! Усе масштабно, якісно, мотивуюче, просто круто!

Перед учасниками змагань виступали успішні люди — бізнесмени, політичні діячі, випускники Енактус зі всього світу. Наприклад, колишня генеральний секретар США, директор компанії Ford, Walmart.

У ENACTUS WORLD CUP брали участь команди із всіх куточків світу — США, Канада, Австралія, Китай, безліч країн Африки та південної Америки. Європейські країни — Німеччина, Італія, Британія, Голландія тощо.

Дуже емоційним та насиченим був день культурної ярмарки, де всі у національних костюмах представляли культуру рідної країни.

Україна виглядала яскраво та колоритно!

Там студенти ВНТУ познайомились із студентами з усього світу! Обмінялись досвідом реалізації проектів у їх домівках та просто поспілкувались у неформальній обстановці, чим розвивали свої навички англійської мови.

Цьогоріч переміг Єгипет із неймовірно потужним соціальним проектом, який створювався кілька років та мав вкладення для реалізації у декілька мільйонів доларів США!

На жаль, в Україні студенти не мають подібних фінансових можливостей для проектів, але чітко розуміють, які проекти є більш конкурентноздатними на World Cup.

У наступному вересні відбудеться World Cup 2020, цього разу вже в місті Утрехт, Нідерланди.

Щоб перемогти на національних змаганнях та виступити там ще раз, команді ВНТУ потрібно дуже плідно працювати, адже після 5 липня, коли відбулись Національні змагання, 3 місяці всі команди України працюють над новими проектами, які представлять на змаганнях, а юні вінничани весь цей час готувались до виступу у Кремнієвій Долині.

Тому Енактус ВНТУ потрібні нові люди. Як стати частинкою Енактус ВНТУ? Дуже просто!

Є лише два правила — бути студентом ВНТУ та бути змотивованим змінювати світ на краще. Такі обов'язково спрацюються!

Найбільше читають

 left direction
 right direction