28September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Третьокурсниця кафедри ПЗ в Іспанії вивчала сферу Інтернет речей

  • PDF

Студентка факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Анастасія Слуковська (гр.2ПІ-17б) влітку пройшла в Іспанії навчальний курс від організації ВЕST«Internet of Things».

Настя ділиться своїми враженнями від курсу:

«Під час навчання ми поринули в сферу Internet of Things – IoT, працювали над створенням системи управління та контролю освітленням, зустрілися з представниками провідних ІТ-компаній. Тема виявилась надзвичайно цікавою та актуальною, адже це концепція комунікації об'єктів, які використовують технології, щоб взаємодіяти між собою та з навколишнім середовищем; вона передбачає виконання пристроями різноманітних дій без втручання людини.

Крім цього, важливою частиною цих курсів є знайомство з новими людьми. Адже це завжди незабутній та цікавий досвід, оскільки курс відвідують студенти з усієї Європи. А це означає, що з'являється можливість дізнатися про цікаві особливості життя різних народів.

Атмосфера спекотної Іспанії неймовірна! Мене вразили іспанські традиції, звички, розваги і люди, які надзвичайно відкриті, життєрадісні та заряджають своєю енергетикою інших.

Протягом курсу у мене навіть була можливість побувати на так званому "водяному батлі", який відбувається щорічно між жителями одного з районів Мадрида.

Коли згадую усі ті моменти – емоції переповнюють. Це був перший курс від BEST, який я відвідала, більше того – це був мій перший політ за кордон. Я не знала, чого очікувати, але можу з впевненістю сказати – це один з найкращих досвідів, який я здобула. А ще зараз я маю багато іноземних друзів!

Хочу подякувати організації BEST за чудову можливість подорожувати та стажуватися в Європі.

А студентам раджу сміливіше подаватися на курси від BEST, адже завдяки ним можна знайти нових друзів та здобути безцінний досвід, а група, в якій навчаєшся, стає другою сім'єю. Подорожуйте та колекціонуйте спогади! :)»

Найбільше читають

 left direction
 right direction