22January2021

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ стажувався в Торонто, Канада

  • PDF

Завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Вінницького національного технічного університету, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько впродовж вересня проходив стажування в Торонто, Онтаріо, Канада.

 

У Downtown Toronto, за кількасот метрів від символу столиці провінції Онтаріо — CN Tower завжди busy season

Під час стажування професор Зянько ознайомився зі станом сформованої системи фінансового забезпечення канадської корпорації та із сучасними механізмами й інструментами удосконалення управління фінансовим забезпеченням її розвитку.

Пройшов практичне стажування з проведення експрес-діагностики стану фінансового забезпечення корпорації та оцінювання рівня її розвитку під впливом поточного стану фінансового забезпечення.

Взяв участь у дискусії щодо застосування корпорацією, відповідно до реалізації її фінансової стратегії, перспективної траєкторії фінансового розвитку, яка дозволить компанії збільшити обсяги діяльності та охоплення ринку.

Набуті знання і вміння професор Зянько планує використати в навчальному процесі.

Для професора Зянька було зорганізовано насичене і пізнавальне дозвілля та подорожі Канадою та США.

Naval & Military Park, Buffalo, New York, USA

Weekend в унікальному Algonquin Provincial Park, котрий казково барвистий восени завдяки канадському клену.

Ніагарський водоспад, що зовсім по-різному виглядає з боку США і Канади.

Донедавна найбільша гідроелектростанція у світі Sir Adam Beck Hydroelectric Generating Station, Niagara Falls, Ontario та сусідня Robert Moses Niagara Hydroelectric Power Station, Lewiston, New York.

 

Centre Island Toronto

«Стажування за кордоном це перш за все можливість отримати унікальний практичний досвід роботи в іноземній компанії, корисні навички ділової та міжособової комунікації, можливість критично порівняти й оцінити умови життя та роботи.

Що найбільше вразило? Це приязнь, ввічливість і доброзичливість, з якою люди ставляться один до одного», — каже професор Зянько.

Найбільше читають

 left direction
 right direction