30September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Козацькі забави-2019 у ВНТУ

  • PDF

Сьогодні напередодні Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці на спортивних майданчиках ВНТУ управлінням фізичної культури облдержадміністрації та Вінницьким обласним центром фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» проводився студентський спортивний захід — «Козацькі забави».

 

З вітальним словом до учасників змагань звернулася проректор з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу ВНТУ, доктор політичних наук, професор Світлана Денисюк. 

У заході, присвяченому Дню Українського козацтва брали участь 5 збірних команд навчальних закладів Вінниці.

Склад команди — 4 студенти (2 юнаки та 2 дівчини).

Вінницький національний технічний університет представляли студенти:

Липитан Роман (ФКСА,1ІКС-15),
Стойко Артем (ФІТКІ,1БС-17),
Палій Валентина (ін.ЕБМД,ЕКО-19м)
та Медведь Ярослава (ФБТЕГП,2Б-19).

У програму змагань входили силові конкурси для юнаків: «прогулянка фермера», «закинь колоду», «буксирування колеса» та перетягування канату.

Для дівчат: вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки» та «смуга перешкод».

В індивідуальних видах програми Палій Валентина (вікторина «Українське козацтво», конкурс плетіння «пояс української козачки») і Стойко Артем («буксирування колеса») стали переможцями змагань, а Медведь Ярослава («смуга перешкод ») посіла 3 місце.

Збірна команда ВНТУ посіла загальнокомандне 3 місце, поступившись козакам та козачкам з Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій і Кооперативного інституту та була нагороджена бронзовими медалями, дипломами та пам’ятними призами від Вінницького обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

Найбільше читають

 left direction
 right direction