30September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Психологію успіху пропонує Служба психологічної підтримки ВНТУ

  • PDF

«Фахівці Служби психологічної підтримки ВНТУ розробили тематику тренінгів, тренінг-семінарів, майстер-класів. Можливо, котрась із запропонованих тем зацікавить кураторів студентських груп. У такому випадку ми готові запропонувати проведення тренінгу у будь-якому форматі у зручний для студентів час», — каже керівник Служби психологічної підтримки ВНТУ, кандидат філософських наук, доцент Лариса Мацко

ТЕМИ ТРЕНІНГІВ, ЯКІ ПРОПОНУЄ МАЦКО ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА,
вони розроблялись і реалізовувались у проекті Україна-Норвегія.

«Всі хвороби від нервів». Депресивні та тривожні розлади – діагностика і психологічна самокорекція.

«Релакс – антистрес». Значення і техніки релаксації. Навчання простим методикам аутотренінгу, медитації. Коли і навіщо їх застосовувати? Стрес – друг і ворог. Мистецтво подолання гострого та хронічного стресу. Профілактика «емоційного вигорання».

«Геній спілкування». Відомі і незнайомі рецепти ефективного спілкування («Я-повідомлення», «психологічне айкідо», алгоритм впевненої поведінки. Вчимося слухати і чути. Як правильно хвалити і робити зауваження. Усмішка. Комплімент. Як розпізнавати «токсичні» слова і реагувати на них.

«Хто є хто?» Техніки само- та взаємодіагностики. Формування психологічно обґрунтованої стратегії самопізнання та самовдосконалення.

«Дорослі діти». Проблеми в стосунках з батьками «поважного» віку. Типові конфлікти, їх залагодження. Авторська методика «Побудова моделей спілкування в вашій родині».

«Кризи життя». Вікові кризи. Вік – календарний, біологічний, психологічний. Проведення дослідження психологічного віку. Чи можлива і потрібна його зміна?Як навчитися приймати свій вік людям 30+, 40+, 50+ і далі. Стратегії і сценарії життя.

«Чоловіки з Марсу, жінки з Венери». Гендерні стереотипи. Сексизм. Гендерна асиметрія. Маскулінність (чоловіче в людині) і фемінінність (жіноче начало), їх дослідження. Дисгармонія і гармонія в стосунках «Він – Вона». Андрогінія – сполучення чоловічого і жіночого в кожному з нас.

«Легкі» і «складні» люди». Маніпулятори, їх розпізнання і протидія їм. «Токсичні» люди. Психологічно грамотна побудова стосунків в макро- і мікросоциумі. Створення особистісного «соціального атома».

«Філософія і психологія життя». Сенс життя. Самореалізація людини в світі. Що таке щастя і як його досягти. Життя і смерть. Смерть і безсмертя – містика і наука. Стосунки з власним Я. Любов до себе: чи є це егоїзмом? Стосунки з Богом і Вищими Силами.

«Науки ХХІ сторіччя про людину». Сучасні уявлення про людину, мозок, свідомість, інтуїцію, неусвідомлене. Тіло, дух, душа. Деякі техніки розуміння і взаємодії зі своїм внутрішнім Я. Символдрама. 

 

ТЕМИ ТРЕНІНГІВ, ЯКІ ПРОПОНУЄ КИЛІВНИК АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 «Переваги моєї професії і професіоналізм»;

  «Як говорити і бути почутим»;

  «Вчимося спілкуванню вищого рівня»;

  «Комунікації – шлях до гарних заробітків»;

  «Креативність як умова успіху в бізнесі»;

  «Творча особистість як умова успішного та щасливого життя»;

  «Чоловіки та жінки: як зрозуміти одне одного і порозумітися»;

 «Впевнений погляд в майбутнє – риса професіонала»;

 «Впевнений погляд в своє майбутнє»;

«Самоорганізація як умова успішного шляху до звершень»;

«Як залишати свої проблеми за бортом життя»;

«Як навчитися розуміти себе, відчувати і розуміти навколишніх»;

«Розвиток себе – як передумова матеріально забезпеченого майбутнього».

 

ТЕМИ ТРЕНІНГІВ, ЯКІ ПРОПОНУЄ СІВЕРСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

«Тренінг особистісного зростання» (завдання, вправи та ігри, спрямовані на розвиток стресостійкості, впевненості у собі та ефективності у соціальному середовищі);

Я очима оточуючих;

Діти та батьки – що заважає нам зрозуміти одне одного;

Ефективна комунікація з оточуючими;

Таємниці успішного ділового спілкування;

Як стати ефективним керівником;

Чоловік та жінка: як зрозуміти один одного і порозумітися одне з одним;

Найбільше читають

 left direction
 right direction