29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Доцент кафедри ПЗ стажувався в Австралії

  • PDF

Доцент фвкультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення Олександр Рейда у вересні стажувався в Австралії (м.Дарвін) у компанії «Wehrli & AssocL.L.C.

Компанія «Wehrli & Assoc. L.L.C.» спеціалізується на розробці інтерфейсів та прикладних додатків інтерактивних систем візуалізації інформації.

Згідно з технічним завданням, виданим першим проректором з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його науково-методичного забезпечення О.М.Васілевським, доцент Рейда О.М. пройшов стажування по профільній спеціальності у компанії «Wehrli & Assoc. L.L.C.».

Під час стажування Олександр Рейдаознайомився із сучасними підходами до розробки прикладних програмних додатків інтерактивних систем аналізу візуальної інформації в режимі реального часу.

Крім того, Олександр Миколайовичпройшов практичне стажування по розробці прикладних програм та інтерфейсів інтерактивних систем з метою підвищення ефективності викладання профільного курсу «Основи програмної інженерії» для третьокурсників спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення».

Найбільше читають

 left direction
 right direction