29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Студентки Марія Колядич та Аліна Мазур взяли участь у фестивалі патріотичної пісні

  • PDF

16 жовтня у Вінницькому технічному коледжі відбувся Перший відкритий регіональний конкурс-фестиваль патріотичної пісні «За Україну, за честь, за волю».

Фестиваль зорганізовано, аби відродити й популяризувати патріотичну пісню в Україні та за її межами, зберегти славні мистецькі традиції, а ще сприяти розвитку й зміцненню дружніх стосунків між освітніми закладами Вінниччини та інших регіонів України.

Високий професіоналізм демонстрували творчі студенти та колективи з Вінницького політехнічного технікуму, Конотопського інституту Сумського державного університету, Іллінецького державного аграрного коледжу, Вінницького національного технічного університету, комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та коледжу економіки і права Вінницького кооперативного інституту.

Наш університет гідно представили студентка факультету комп'ютерних систем та автоматики Марія Колядич та студентка факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії Аліна Мазур.

Також дипломи отримали художній курівник клубу ВНТУ Анна Окрема та директор клубу ВНТУ Ольга Печериця.

Найбільше читають

 left direction
 right direction