29September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

ВНТУ з ініціативи науково-технічної бібліотеки вкотре приєднується до Міжнародного Тижня Відкритого Доступу

  • PDF

21–27 жовтня увесь світ відзначатиме Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, який проходитиме під гаслом «Відкриті для кого? Рівність доступу до відкритих знань».

Ця тема продовжує минулорічну – «Створення рівних умов для відкритих знань», яка підкреслювала важливість дотримання ідеї рівності при переході до відкритих систем обміну знаннями. ВНТУ з ініціативи науково-технічної бібліотеки вкотре приєднується до участі у Міжнародному Тижні Відкритого Доступу. Запрошуємо наукову спільноту університету долучатися до відзначення Міжнародного Тижня Відкритого Доступу.

Заплановані наступні заходи:

·   Тренінги із самоархівування, швидкої публікації праць в репозитарії за допомогою системи підтримки навчального процессу JetIQ та консультації з приводу інформаційної підтримки наукових досліджень за вільним графіком. Очікуємо на вас: 10.00 -17.00, кімн. 304(ГНК).

·       Консультації про використання ресурсів відкритого та тестового доступу у НТБ ВНТУ, кімн. 303, 304(ГНК).

·     Лекція-презентація студентам 4-го курсу ДонНУ спец. «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на тему «Відкритий доступ до науки: роль університетської бібліотеки».

·    Консультації про використання наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, ознайомлення користувачів з офіційними мультимедійними навчальними посібниками по роботи зі Scopus, кімн. 304(ГНК).

·       Проведення «Дня аспіранта у бібліотеці». Тема. Бібліотека на допомогу інформаційній підтримці наукових досліджень. Університет і Відкритий доступ до наукових досліджень. Дотримання академічних чеснот. (кімн. 304,ГНК).

·     Створення сторінок провідних науковців університету у Вікіпедії з посиланнями на наукові роботи, що знаходяться у відкритому доступі.

·       Організація колективного перегляду серії вебінарів від компанії Clarivate Analytics (ГНК, НТБ, Електронний читальний зал, кімн. 304).

21 жовтня 2019  10:00

Тема. Journal Citation Reports и импакт-фактор: как сравнивать и выбирать международные научные журналы

21 жовтня 2019 13:00

Тема. Техники специализированного поиска в Web of Science

22 жовтня 2019 10:00

Тема. Профиль автора ResearcherID в Publons, идентификаторы авторов и показатели публикационной активности

22 жовтня 2019 14:00

Тема. Как подготовить публикацию для международного журнала

24 жовтня 2019 10:00

Тема. Оформление научной статьи: возможности EndNote Online

24 жовтня 2019 14:00

Тема. Как избежать «хищнических журналов»

25 жовтня 2019 14:00

Тема. Как библиометрия помогает нам предсказывать лауреатов Нобелевской премии

Шановні науковці та студенти ВНТУ!

Долучайтеся до руху Відкритого Доступу – реєструйтеся та приймайте участь у дискусіях на тему відкритого доступу в Україні та у світі на сторінці ТИЖНЯ ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

  http://www.openaccessweek.org/ Група OpenAccessUkraine

 http://www.openaccessweek.org/group/openaccessukraine

Найбільше читають

 left direction
 right direction