22September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування / півфінал студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі відбувся у ВНТУ

  • PDF

Удев’яте у Вінницькому національному технічному університеті пройшли змагання українського сайту півфіналу студентської командної першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі, які проводилися паралельно зі змаганнями бухарестського сайту даного півфіналу. У межах українського сайту було проведено і відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програму­вання.

У змаганнях на вінницькому майданчику взяли участь 46 команд.

Бухаресті участь у змаганнях взяли 52 команди.

Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 98 команд з 8 країн південно-східної Європи.

Перші 10 місць розподілилися таким чином:

Україна трохи покращила свої результати відносно минулого року. Кращий результат: друге місце проти четвертого минулого року; п’ять команд проти чотирьох у першій десятці.

Як і торік, удруге за багато років Україна, скоріше за все, буде представлена у світовому фіналі однією командою Харківського національного університету радіоелектроніки, хоча примарні шанси зберігають і команди Харківського національного технічного університету імені В. Н Каразіна і, зовсім малоймовірно, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Трохи покращила свій результат перша команда Вінницького національного технічного університету: 32 місце у SEERC і 13 по Україні, проти 39-го і 20-го місць, відповідно, минулого року.

Змагання пройшли на самому високому організаційному рівні за останні роки, практично без будь-яких проблем.

Студентам було організовано екскурсіюна фонтан, яка справила велике враження на студентів та тренерів, до транспортного музею, музей марок і міський ситуаційний центр «Безпечне місто», а також змагання з лазертагу.

Урочиста церемонія нагородження переможців та закриття олімпіади, під час якої було також організовано банкет та розважальні заходи, відбулися у ресторані «Престиж Хол».

Дуже гарну розважальну програму, як і торік, провів директор Головного центру з виховної роботи Анатолій Теклюк. Протягом усього вечора студенти і тренери захоплено змагалися у пропонованих ним конкурсах.

У цьому році Всеукраїнському благодійному Фонду «Асоціація підтримки і розвитку інформаційних технологій» вдалося залучити до підтримки олімпіади такі потужні компанії, як Facebook, Miratech, Ring-Ukraine, Exadel nfЕРАМ.

Срібними спонсорами традиційно виступили СDM і Dаtаgroup.

Крім того, прибув до Вінниці представник китайської компанії Huawei, який також вручив свої призи переможцям.

Традиційно, вагому підтримку олімпіаді надав департамент інформатизації міської ради, яка забезпечила транспортну і екскурсійну підтримку, сувенірну продукцію.

Головним ж відкриттям сезону стала київська компанія Genesis, що надіслала до Вінниці трьох представників, які активно підключилися до організаційної роботи, у додаток до спонсорського внеску, роздрукували сертифікати і бейджі, надали подарунки кожному учаснику олімпіади. Представники Genesis також виявили попереднє бажання взяти участь в організації фіналу Європи, як головний спонсор.

Отже, кожна команда призерів, цього року крім медалей та Кубків, отримала призи від чотирьох спонсорів: Фейсбук, Genesis, Exadel та Huawei.

Як завжди головне навантаження з організації і проведення олімпіади, крім її координатора, професора кафедри КН Месюри В.І. лягло на: доцента кафедри КН Арсенюка І.Р., відповідального за технічне забезпечення, заступника декана ФІТКІ з виховної роботи Войтко В.В – реєстрація та супроводження заходів олімпіади; асистента кафедри ПЗ Денисюк А.В – з харчування студентів в університетській їдальні; доцента кафедри ПЗ Майданюка В.П. – з поселення студентів. Значну допомогу у підготовчий період цього року надали заступник декана ФІТКІ з наукової роботи, доцент кафедри КН Колесницький О.К. і старший викладач кафедри КН Озеранський В.С.

Всебічну підтримку організаційним заходам олімпіади надавали директор ІнІТКІ Азаров О.Д. проректор з наукової роботи ВНТУ Павлов С. В. та перший проректор ВНТУ Васілевський О.М. який взяв участь у процедурі нагородження переможців та призерів олімпіади.

Варто подякувати співробітникам InterCEC Малінічу Іллі та Малінічу Павлу, які доклали немало зусиль для проведення цієї олімпіади: від прокладки нової оптичної мережі до забезпечення онлайн трансляції.

Необхідно особливо відзначити значну допомогу, надану в організації олімпіади з боку нового в.о. проректора з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу Денисюк С.Г., яка активно включилася в роботу і вирішила значну кількість непростих питань.

Саме лише велика самовіддана співпраця керівництва і виконавців усіх рівнів університету, зробила можливим проведення олімпіади на найвищому рівні.

Володимир МЕСЮРА, координатор олімпіади, професор кафедри КН

Найбільше читають

 left direction
 right direction