26January2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Студент Дмитро Паламарчук вивчав розробку програмного забезпечення для офісного терміналу в Норвегії

  • PDF

Третьокурсник факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпеченняДмитро Паламарчук (гр.3ПІ-17б) відвідав міжнародний семінар «Розробка програмного забезпечення для офісного терміналу» у місті Берген, Норвегія.

Паламарчук Дмитро – другий ліворуч

На семінарі було розглянуто питання розробки крос-платформного додатку для взаємодії користувача з платіжною системою мережі магазинів з продажу музичних інструментів. Були визначені основні вимоги, яким повинен відповідати програмний додаток. Виходячи зі списку вимог, було відібрано стек технологій, які можуть бути використані для розробки спеціалізованого програмного забезпечення.

Основною вимогою до розробки програмного додатку є написання програмного модуля для взаємодії з зовнішнім терміналом. Для вирішення цього питання було обрано мову програмування С++.

Окрім необхідності написання модуля взаємодії з терміналом, до вимог входила необхідність запускати програмне забезпечення на операційних системах Windows, Linux, MacOS, Androidта iOS.

Отримані на семінарі знання Паламарчук Дмитро обговорить на семінарі кафедри програмного забезпечення та буде використовувати в спеціальних дисциплінах при розробці ІТ-проектів.

Найбільше читають

 left direction
 right direction