28September2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

«Золоті студенти» ВНТУ здобули «срібло» Кубку міста на призи міського голови з гри «Що? Де? Коли?» серед молодіжних команд

  • PDF

Завершився розіграш чергового Відкритого кубку міста із інтелектуальних ігор на призи міського голови Сергія Моргунова.

Організаторами заходу — виконком Вінницької міської Ради, департамент соціальної та молодіжної політики ОДА, міський палац мистецтв «Зоря».

У фінальний день змагань були розіграні 30 командних номінацій та вручено 180 індивідуальних нагород!

П’єдестал відкритого кубку міста на призи міського голови 2019 року із гри "Що? Де? Коли?" в заліку серед молоді і студентів такий:

3-тє місце – команда «БУРЯ», Вінницький національний медичний університет
2-ге місце – команда «Золоті студенти», Вінницький національний технічний університет
1-ше місце – команда «Безумие», Вінницький національний медичний університет.

«Золоті студенти» — першокурсники факультету ІТКІ з кафедри програмного забезпечення. Це одна з перших їхніх гучних перемог — на рівні міста.
 
Деякі учасники команди виграли турнір інтелектуальних ігор до Дня захисника Вітчизни у ВНТУ — то був їхній перший досвід в інтелектуальних іграх. Тож, ці першокурсники змогли обіграти багато відомих команд і стати призерами Кубку Вінниці.
 
 
Отож, «Золоті студенти» — Зінченко Віктор (гр.1ПІ-19б), Бондарчук Олег (гр.3ПІ-19б), Позняк Вероніка (гр.1ПІ-19б), Криворучко Павло (гр.1ПІ-19б), Афанасьєв Дмитро (гр.1ПІ-19б) та Кардаш Олександр (гр.2ПІ-19б).

Всі переможці отримами призи від організаторів, від генерального спонсору та партнерів (Страхова компанія МістоДелікатес-маркет "Україночка" , Brain. Комп'ютери та Гаджети та All4Sport), а також тематичні кубки, виготовлені Рекламакс!

Інтелектуальні змагання в Міський Палац Мистецтв Зоря (Palace Zorya) розпочали новий сезон.

Перша гра регулярного Чемпіонату міста зі "Що? Де? Коли?" сезону 2019/2020 рр. відбудеться вже 18 листопада (понеділок), як серед шкільних, так і серед дорослих команд!

Найбільше читають

 left direction
 right direction