17February2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем — півстоліття!

  • PDF

Шановні викладачі, співробітники, студенти і аспіранти ФІРЕН! Дорогі друзі та колеги!

Дозвольте щиро, від усього серця привітати вас зі славним ювілеєм – 50-річчям з часу заснування вашого факультету, відомого нині як факультет інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем!

 

Важко переоцінити внесок факультету ІРЕН у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства України. Протягом півстоліття факультет відомий своїми міцними традиціями ґрунтовної фундаментальної підготовки, а ваші випускники, отримавши справжній фаховий гарт, прославили власну Alma Mater вагомими здобутками у багатьох актуальних сферах діяльності.

Мені дуже приємно відзначити, що історичні шляхи наших факультетів тісно переплетені як спорідненістю наукових напрямів досліджень, так і кадровою взаємопідтримкою у формуванні професорсько-викладацького складу.

Не можливо не згадати, що у 1974–1978 рр. професор Осадчук Володимир Степанович був першим деканом ФАОТ, з якого бере свій початок наш факультет КСА, а декан ФІРЕН, професор Кичак Василь Мартинович, був деканом у 1989–1992 рр. нашого, частково об’єднаного, факультету.

Нині на факультеті сформовано висококваліфікований кадровий потенціал, бо ви – досвідчені фахівці-ентузіасти своєї справи, які передають студентській молоді власні знання, енергію, розум, уміння, які люблять свій факультет і пишаються ним.

Ми бажаємо вам мудрості, нових творчих здобутків, вдячних учнів, а головне – наснаги на шляху до вершин успіху і досконалості.

Бажаємо, щоб сьогоднішнє покоління викладачів та студентів було гідним спадкоємцем знаних традицій вашого факультету у підготовці висококваліфікованих фахівців для нашої незалежної держави!

Vivat, ФІРЕН! Слава Україні!

Від усього колективу дружнього факультету КСА,
декан Олег Бісікало

Найбільше читають

 left direction
 right direction