01October2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Завжди посміхатися нам буде доля…

  • PDF

До Дня гідності та свободи в нашому університеті було присвячено низку заходів. Зокрема, кафедрою суспільно-політичних наук ВНТУ зі студентами першого та четвертого курсу факультету менеджменту та інформаційної безпеки в рамках навчальних курсів «Соціологія» та «Політологія» було проведені просвітницько-виховні заходи.

Студенти мали змогу переглянути та обговорити відеоматеріали про сутність та хронологію подій Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Учасники заходів пригадали, що 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» Президент України П.Порошенко підписав указ № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

Одночасно зі встановленням Дня Гідності та Свободи указом № 871/2014 Президент скасував свято «День Соборності та Свободи України» та відновив свято «Дня соборності України».

Кандидат соціологічних наук, доцент Анатолій Слободянюк запропонував студентам ознайомитись із офіційними трейлерами документальних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» та «ВОЇНИ ДУХУ», (автори та режисери фільмів Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська), в яких на документальному матеріалі показано героїчні вчинки військослужбовців високомобільних десантних військ ЗСУ під час виконання завдань з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України у складі «Зведеного Загону Повітряних Сил».

Світлана ДЕНИСЮК,
в.о. проректора з науково-педагогічної роботи поорганізації виховного процесу

Найбільше читають

 left direction
 right direction