01October2020

Топ новини

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Магістрант Дмитро Кудрявцев очолив НТСА ВНТУ

  • PDF

21 листопада відбулася чергова — уже IX конференція Наукового товариства студентів та аспірантів  ВНТУ.

На порядку денному — підбиття підсумків минулих років, розробка та затвердження плану роботи на 2019-2020 н. р., і, звичайно, обрання нового голови наукового товариства.

Наукове товариство студентів та аспірантів ВНТУ очолив студент магістрант факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (кафедра комп'ютерних наук) – Дмитро Кудрявцев.

«Фундамент кар'єри закладається в студентські роки. Аби не залишитись віч-на-віч з розмаїттям наукових напрямків, аби не розгубитися, у якому з них реалізувати себе, аби максимально залучити до наукового процесу талановиту студентську молодь у 2011-му році з ініціативи студентського активу у Вінницькому національному технічному університеті було створено Наукове товариство студентів та аспірантів — НТСА. Для мене дуже почесно і відповідально очолювати таку спілку наукової молоді мого вишу», — каже Дмитро.

Першим заступником голови НТСА ВНТУ обрали магістрантку факультету менеджменту та інформаційної безпеки (кафедра фінансів на інноваційного менеджменту) Діану Гладку. До речі, Діана дотепер була очільником НТСА ВНТУ.

Згодом дооберуть весь керівний склад НТСА, а новий очільник зі своїм першим заступником уже активно взялись до праці.

Найбільше читають

 left direction
 right direction